Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 21, 09:15

Natalie Portman sugrįžo į „Marvel“ kino visatą, nes jai leido būti juokingai

Kai režisierius Taika Waititi perėmė griaustinio dievo Toro franšizės vairą, gerbėjai ėmė tikėtis aktorės Natalie Portman sugrįžimo „Marvel“ kino visatoje, kaip Džeinė Foster, tuo labiau, kad abu „Oskaro“ laureatus sieja panašus ir kiek neįprastas pomėgis tragikomedijai.
„Toras. Meilė ir griaustinis“
„Toras. Meilė ir griaustinis“ / Theatrical Film Distribution UAB nuotr.

Neseniai Taika Waititi kartu su netrukus kinuose pasirodysiančio filmo „Toras. Meilė ir griaustinis“ (angl. „Thor: Love and Thunder“) žvaigžde Chrisas Hemsworthas aptarė kolegės aktorės Natalie Portman sugrįžimą.

„Jos personažas pirmuose keliuose filmuose tikriausiai nebuvo pats įdomiausias moters personažas, kurį norime matyti šiuose filmuose.“ – mano režisierius Taika Waititi. „Turėjau su Natalie pasikalbėti apie tai, kad norėjau pakeisti tą personažą taip, kaip mes pakeitėme Toro franšizę su filmu „Toras. Pasaulių pabaiga“, ir suteikti jai daugiau nuotykių, linksmybių ir leisti būti juokingai, nes Natalie yra tikrai juokingas žmogus.“

Theatrical Film Distribution UAB nuotr./„Toras. Meilė ir griaustinis“
Theatrical Film Distribution UAB nuotr./„Toras. Meilė ir griaustinis“

„Kartais tokie dalykai nėra pagrindiniame dėmesyje, kai jie sugalvoja filmų personažus.“ – apie ankstesnius „Marvel“ kino visatos filmus sako T.Waititi. „Abu naujojo filmo pagrindiniai veikėjai yra labai skirtingose vietose nei tada, kai juos matėme paskutinį kartą. Buvo palikta labai daug vietos, kas iš tikrųjų nutiko: ar jie išsiskyrė? Kas ką paliko? Turėjome kūrybinę laisvę daryti tai, ką norime.“

Pasirodę filmo „Toras. Meilė ir griaustinis“ anonsai sufleruoja, kad Toras galimai iš naujo atranda meilę Džeinei, bet ir sau.

„Šiame filme slypi meilė. Kiekvienas personažas vienaip ar kitaip šiek tiek pabunda. Šiame filme bus visuotinė meilė ir meilė sau, meilė draugams, meilė visatai.“ – apie tai kur romantine prasme šiuo metu randasi jo personažas Toras sako aktorius Chrisas Hemsworthas.

„Galite nuspėti kai kuriuos dalykus iš filmo pavadinimo, bet galite ir neatspėti.“ – pridūrė režisierius Taika Waititi, išdėstydamas filmo teminį požiūrį į meilę. „Paveikslas, kurį turėjau mintyse, buvo tarsi romantiškos knygos viršelis. Norėjau, kad būtų toks jausmas. Jūs kartais patiriate melodramą ir stačia galva įeinate į romantiką, į meilės aspektą ir nevengiate jos – ką aš galiu daryti savo filmuose.“

Ketvirtasis griaustinio dievo Toro bei jau antrasis režisieriaus Taika Waititi filmas „Marvel“ kino visatoje, fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Toras. Meilė ir griaustinis“, žadantis tikrą juoko ir nuotykių perkūniją, Lietuvos kinuose nuo liepos 8 d.

VIDEO: TORAS. MEILĖ IR GRIAUSTINIS | Kinuose nuo liepos 8 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką