Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 15d. 18:37

Nauja Drake'o tatuiruotė sukėlė tikrą audrą internete: atlikėją išvadino pasipūtėliu

Reperis Drake'as
„Scanpix“ ir Socialinių tinklų nuotr. / Reperis Drake'as

Reperis Drake'as (32) šiais metais debiutavo „Billboard“ geriausiųjų šimtuke ir pralenkė legendinę grupę „The Beatles“. Šia proga vyras ant rankos pasidarė neįprastą tatuiruotę – „The Beatles“ albumo „Abbey Road“ viršelio nuotrauką su savo atvaizdu. Vieniems atlikėjo tatuiruotė pasirodė juokinga, tačiau kitiems – pasipūtėliška.

Tatuiruotėje pavaizduoti „The Beatles“ nariai ir pats Drake'as. Pastarasis – pačiame priekyje, o „bitlai“ – už jo.

Nors hito „Hotline Bling“ atlikėjas iki šiol nepaaiškino, kodėl nusprendė į tatuiruotę įtraukti savo atvaizdą, kai kurie spėjo patys pasidaryti išvadas dėl tokio Drake'o pasirinkimo. Socialiniame tinkle internautai šią tatuiruotę vadino apgailėtina ir negalėjo patikėti, kad atlikėjas stovi grupės priekyje ir jiems mojuoja.

„Aš myliu Drake'ą, bet tai yra taip neskoninga ir pasipūtėliška, kad mano meilė šioje vietoje nieko nereiškia. Vienintelis būdas, kuriuo jis įveiks „The Beatles“, bus tik jo paties galvoje“, – pasipiktinęs rašė socialinio tinklo vartotojas.

Socialinių tinklų nuotr./Reperis Drake'as
Socialinių tinklų nuotr./Reperis Drake'as

„Pažiūrėkime, ar žmonės vis dar kalbės apie Drake'ą po 50-ies metų nuo dabar. Aš įtariu, kad ne“, – rašė kitas.

Vis dėlto atsirado tokių, kuriems tatuiruotė pasirodė juokinga. Gerbėjai nesureikšmino atlikėjo mojavimo grupės nariams, o tik pavertė tai humoru. Beje, kiti Drake'o nepamiršo pavadinti geriausiu visų laikų atlikėju.

Tiesa, neseniai ištikimiausi legendinės grupės fanai paminėjo 50-ies metų sukaktį po „Abbey Road“ albumo atsiradimo. Praeitą savaitę šimtai grupės gerbėjų susirinko Šiaurės Londone atšvęsti ne tik legendinės nuotraukos, bet ir grupės, kuri praeitame amžiuje sudrebino muzikos pasaulį.

„The Beatles“ – „Abbey Road“
„The Beatles“ – „Abbey Road“

Gerbėjai persirenginėjo Johnu Lennonu, Paulu McCartney, Ringo Starru ir George'u Harrisonu, norėdami atkartoti žymiąją nuotrauką. Pačią fotografiją 1969 metų rugpjūčio 8 dieną padarė fotografas Ianas MacMillanas. Visgi tai nebuvo vienintelė nuotrauka. Grupės nariai rinkosi iš penkių nuotraukų, kurios tiktų ant naujo albumo viršelio.

Nuotraukoje galima išvysti ne tik grupės narius, bet ir vyrą, kuris specialiai sustojo pažiūrėti, kas eina pėsčiųjų taku. Po daugelio metų šis smalsuolis buvo surastas. Tuomet smalsus amerikiečių turistas Paulas Cole'as nė neįtarė, kas žingsniavo gatve, tačiau tik vėliau suprato, ką stebėjo.

„Taip atsitiko, kad pažiūrėjau ir pamačiau tuos vyrukus einančius per gatvę kaip ančių eilutė“, – portalui „The Mirror“ pasakojo vyras.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką