Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 4d. 12:49

Nauja muzikantų karta vienija jėgas bendram koncertui: pasirodys Free Finga, Junior A ir kiti

Meandi, Cheri, Junior A ir Free Finga
Martyno Norvaišos nuotr. / Meandi, Cheri, Junior A ir Free Finga

Kalendoriniam pavasariui vos prasidėjus, aktualiausi Lietuvos jaunosios kartos muzikos kūrėjai jau kviečia susiplanuoti pavasario atostogas – balandžio 26 dieną išskirtinėje Vilniaus keleivinių traukinių depo erdvėje skambės Free Finga, Junior A, Cheri ir Meandi kuriama muzika.

Drąsios, atviros, jausmingos ir ryškios asmenybės – taip galima apibūdinti kiekvieną koncerto „Spring Break“ atlikėją.

Praėjusių metų lapkritį debiutinį ir vienu konceptualiausių lietuvišku muzikos leidiniu laikomą albumą „Pick Up Line“ išleidusio atlikėjo ir prodiuserio Free Finga singlą „Tu Maivais“ bei jam sukurtą vaizdo klipą „Youtube“ platformoje per šį trumpą laiką išgirdo ir pamatė beveik trys milijonai žmonių, o itin ribotą kiekį bilietų į pirmuosius Free Finga koncertus gerbėjai iššlavė per dieną.

VIDEO: Free Finga - Tu Maivais

Prieš porą metų, po gauto pasaulinių muzikos leidybos kompanijų dėmesio, pripažinimo ir Lietuvoje susilaukęs Junior A, tuomet Lietuvai prisistatė kaip „paprastas bičas iš Plungės“, tačiau daug kas aplink jį – nepaprasta. Junior A dainos skambėjo „BBC Radio 1“ eteryje, pateko į „Spotify“ kuruojamą „USA Viral TOP 50“ grojaraštį, daugelį užsienio muzikos apžvalgininkų privertė atsigręžti į Lietuvos muzikos sceną, o nuoširdus, atviras ir kokybiškas muzikinis pokalbis koncertuose paperka kiekvieną Junior A klausytoją.

VIDEO: junior a - corolla

Underground muzikos aršumą ir pop blizgesį savyje ir savo kūryboje talpinanti atlikėja Cheri nebijo eksperimentuoti ir taip save atrasti muzikoje. 2012 metais ji pristatė asmeniniu hitu tapusią ir klasikinio hiphopo skambesio įkvėptą dainą „One Love“, praėjusiais metais – 2000-ųjų įkvėptą debiutinį albumą „Britney“, įkvėptą pasaulio pop muzikos dievaitės Britney Spears, o šiemet, su jausminga r&b stiliaus daina „Again“ sėkmingai išbandė savo jėgas Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

VIDEO: Cheri - Get Down feat MEANDI (Britney EP)

Vienas aktyviausių atlikėjų „Spring Break“ scenoje vienareikšmiškai bus Meandi. Debiutinį albumą „Yellow“ praėjusiais metais išleidęs, pozityvaus repo kūrėju vadinamas atlikėjas ir prodiuseris bendradarbiauja su muzikos kūrėjais visame pasaulyje, prodiusuoja kitų kūrėjų muziką bei turi dar vieną talentą – kuria ryškiais ir išskirtines iliustracijas.

VIDEO: MEANDI - ANGEL JUICE (Very Official iPhone 6 Music Video)

Visos šios asmenybės balandžio 26 dieną pasirodys vienoje, Vilniaus keleivinių traukinių erdvėje įsikūrusioje „Spring Break“ scenoje. Pirmi bilietai parduodami nuo šiandien, kovo 4 dienos, juos platina „Bilietai.lt“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką