Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 1d. 11:35

Naujame filme „Hario Poterio“ žvaigždė D.Radcliffe'as kovos už savo gyvybę Amazonės džiunglėse

Danielis Radcliffe'as filme „Džiunglės“
Kadras iš filmo / Danielis Radcliffe'as filme „Džiunglės“

Paskutinį kartą aktoriui Danieliui Radcliffe'ui pasiklydus laukinėje gamtoje, jis turėjo stebuklingą erekciją, kuri dar veikė kaip kompasas, ir galiausiai jo vaidmuo transformavosi į bezdalais varomą greitaeigį žmogų katerį. Be to, jis buvo miręs.

Tai buvo praeitais metais pasirodžiusi juodoji komedija „Šveicarų armijos žmogus“, kino fanų dar vadinama filmu apie bezdantį numirėlį arba apie tai, kaip pasenęs Haris Poteris tampa vis keistesniu ir keistesniu vaidindamas nepriklausomame kine.

Naujausiame aktoriaus Danielio Radcliffe'o filme, režisieriaus Grego McLeano tikrais įvykiais paremtoje išgyvenimo dramoje „Džiunglės“ („Jungle“), talentingasis britų aktorius vaidina nuotykių ieškotoją ir keliautoją iš Izraelio Yossi Ghinsbergą.

1981-aisiais metais Yossi Ghinsbergas su dviem bičiuliais ir gidu iš Vokietijos, kuris pažadėjo jiems parodyti neatrastą gentį ir aukso kupiną upę, išvyko į Bolivijos Amazonę. Paaiškėjus, kad gidas siaubingai bijo upės, o draugui iš Šveicarijos sunkiai sekasi palaikyti tempą, Yossi Ghinsbergui neliko nieko kito kaip pasiųsti juos namo. Daugiau jų niekas nematė.

Keliaudami į džiungles kelionės dalyviai pasiėmė su savimi tik šiek tiek ryžių ir džiovintų pupelių, tikėdamiesi sumedžioti sočią vakarienę. Deja, nuotykių ieškotojams pavyko nušauti vos vieną beždžionę, be to, jos valgymas tapo didžiuliu iššūkiu. Badaujant tokiame lygmenyje, bet koks maistas tampa tik energija, dingsta bet koks pasibjaurėjimas. Yossi Ghinsbergas neįstengė nužudyti kito asmens, tačiau tokiomis situacijomis išgyvenusieji privalo valgyti net numirėlius – troškimas išgyventi yra labai galingas.

Kadras iš filmo/Danielis Radcliffe'as filme „Džiunglės“
Kadras iš filmo/Danielis Radcliffe'as filme „Džiunglės“

Filmavimas vyko atokiose vietovėse, todėl sąlygos buvo sunkios, o aktoriui Danieliui Radcliffe'ui papildomai teko dirbti su asmeniniu treneriu, kad numestų kūno svorį, kad šis labiau primintų badaujantį personažą. Iš tiesų, atskiroms scenoms Danieliui Radcliffe teko dukart sumažinti savo svorį. Baigus filmavimo darbus, aktorius iškart nuvyko į artimiausią restoraną ir užsisakė 300 dolerių vertės indiškų bei itališkų patiekalų.

Prieš pradedant filmuoti dramą „Džiunglės“, aktorius Danielis Radcliffe'as ne tik perskaitė Yossi Ghinsbergo bestseleriu tapusią knygą, bet ir daugybę kartų susisiekė su keliautoju ilgiems vaizdo pokalbiams. Ghinsbergo istorija tampa įtikima, nes visos detalės, kurias tik pavyko jam prisiminti, buvo perkeltos į kino juostą.

Tikrais įvykiais paremta išgyvenimo drama „Džiunglės“ kinuose nuo spalio 20 d.

VIDEO: Jungle - Trailer (Daniel Radcliffe) 2017 HD
Kadras iš filmo/Danielis Radcliffe'as filme „Džiunglės“
Kadras iš filmo/Danielis Radcliffe'as filme „Džiunglės“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką