Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas Sachos Barono Coheno pokštas – nuo scenos nuversta „80-metė senutė“

Sacha Baronas Cohenas BAFTA apdovanojimuose
Youtube.com stop kadras / Sacha Baronas Cohenas BAFTA apdovanojimuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau visą savaitę internautai diskutuoja apie „incidentą“, įvykusį per „Britannia Awards“ apdovanojimus Los Andžele. Komikas Sacha Baronas Cohenas apdovanojimų metu iškretė netikėtą pokštą. Vaidindamas Charlie Chapliną jis nuo scenos nustūmė jam apdovanojimą įteikusią „80-metę senutę“, sėdinčią neįgaliojo vežimėlyje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sacha Baronas Cohenas, sukūręs pagrindinius vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Boratas“, „Diktatorius“ ir „Bruno“, „Britannia Awards“ apdovanojimuose buvo paskelbtas geriausiu Geriausio komiko nominacijoje. Įteikti jam specialų trofėjų – Ch.Chaplino lazdos kopiją – buvo patikėta „80-metei senutei”, kuri publikai pristatyta Grace Cullington vardu.

Skelbta, neva ši moteris yra „paskutinė likusi gyva aktorė, kuri vaidino filme su Charlie Chaplinu“. Kas iš tiesų yra senutę suvaidinusi moteris ir kiek jai metų, neatskleidžiama. 

Užlipęs į sceną Sacha Baronas Cohenas atsiėmė lazdą ir pabučiavo senolę.

Sacha Baronas Cohenas BAFTA apdovanojimuose nuo scenos nustūmė „80-metę senutę“
Sacha Baronas Cohenas BAFTA apdovanojimuose

Vaidindamas Charlie Chapliną jis pasirėmė į lazdą visu svoriu ir šioji perlūžo pusiau. Parkritęs aktorius „netyčia“ kliudė šalia stovėjusį vėžimėlį, kuris su moterimi nugarmėjo nuo scenos.

Įtikinanti aktorių vaidyba iš pradžių įtikino net patyrusius aktorius.

Ceremoniją gyvai stebėjusių svečių veidai ištįso – jie neiškart suprato, kad šis įvykis tėra pokštas.

„Grace yra seniausia, atleiskite, buvo seniausia aktorė, vaidinusi su Ch.Chaplinu. Savo apdovanojimą skiriu jai. Tai be jokios abejonės yra tragedija – po įvykio ji visiems įdomesnė nei aš. Kita vertus, puiku išeiti Anapilin teikiant apdovanojimą man“, – po „incidento“ scenoje kalbėjo komikas. 

„Norėčiau šį bei tą pasakyti jos šeimai. Nebandykite su manimi bylinėtis. Jei imsite samdytis advokatus, susidorosiu su jumis taip, kaip su jūsų močiute. Lazda, kurią man davė ta senolė, aiškiai buvo brokuota, ir aš turiu daug liudininkų“, – pokštus tęsė jis. 

Susirinkusi publika, kurios gretose šmėžavo Sachos Barono Coheno žmona, aktorė Isla Fischer, George'as Clooney, Julia Roberts ir kiti, atsikvošėjusi po įvykio, prapliupo juokais ir aktorių įvertino gausiais aplodismentais.

Išvysti Sachos Baron Cohen pokštą „Britannia Awards“ apdovanojimuose galite čia.

VIDEO: Sacha Barono Coheno pokštas BAFTA apdovanjimuose
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką