Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 10d. 11:30

Naujasis „Žvaigždžių karų“ ateivis pretenduoja tapti žavingiausiu sagos personažu

Kadras iš filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“
Organizatorių nuotr. / Kadras iš filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“

Kai prieš 42-ejus metus buvo sukurtas pirmasis „Žvaigždžių karų“ filmas „Nauja viltis“, niekas negalėjo net pagalvoti, kaip jis pakeis kino istoriją. Dabar, praėjus keturiems dešimtmečiams, į kino ekranus atkeliauja paskutinis, devintasis Skaivokerio sagos filmas – „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ („Star Wars: The Rise of Skywalker“) – o kartu ir žavingas naujas personažas.

„Skaivokerio iškilimas“ pasirodys kinuose šių metų gruodį, tad nekantriai laukiant premjeros, visų „Žvaigždžių karų“ gerbėjų džiaugsmui, kino studija „Lucasfilm“ atskleidė naują personažą vardu Babu Frik.

Kol kas buvo paviešinta tik viena Babu Frik nuotrauka, bet to pakanka, kad jis pelnytų žavingiausio „Žvaigždžių karų“ personažo titulą. Nuoširdi paguoda R2-D2, BB-8 ar D-IO gerbėjams.

Organizatorių nuotr. /Kadras iš filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“
Organizatorių nuotr. /Kadras iš filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“

Babu yra Anzelano kalvis, kuris dirba su Kijimi prieskonių bėgūnais. Jis gali „nulaužti“, perprogramuoti ir sutaisyti bet kokį droidą, nepaisant esamų saugumo priemonių. Babu Frik drąsiai galima vadinti technikos karaliumi. Jo mažose akutėse matosi atsidavimas ir rūpestis. Babu yra itin protingas. Ir nors visi aplink nori jį apsaugoti, iš tiesų, Babu gali apsiginti pats.

VIDEO: Star Wars: The Rise Of Skywalker | D23 Special Look

Devintoji „Žvaigždžių karų“ juosta „Skaivokerio iškilimas“ pasakos istoriją, nutikusią po filmo „Paskutinis džedajus“ įvykių. Naujausios kino juostos siužetas vis dar gana miglotas, ypač turint omeny, kad filmo „Paskutinis džedajus“ pabaiga atsakė į daugybę klausimų, taigi tikrai nėra aišku, kaip Babu padės gėriui nugalėti blogį. Galbūt jis pataisys piktąjį raudonų akių C-3PO? Ar jis taps raktu, pakeisiančiu galaktikos likimą? O gal būtent jis ir yra naujai iškilsiantis Skaivokeris?

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką