Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 20d. 10:55

Naujausios žinios apie Anastasijos Zavorotniuk būklę: aktorės sveikata pagerėjo

Anastasija Zavorotniuk
„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr. / Anastasija Zavorotniuk

Kaip praneša rusų žiniasklaida, pernai sunkiai susirgusios aktorės Anastasijos Zavortoniuk būklė pagerėjo. Kalbama, kad serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždei atnaujintas gydymas chemoterapija, ją stebėti pradėjo neurochirurgai, rašo Gazeta.ru.

Rusų naujienų portaluose rašoma apie atnaujintą aktorės Anastasijos Zavorotniuk aktyvų gydymą ir jos sveikatos sustiprėjimą, dėl ko ji dabar yra reguliariai vežiojama į kitą kliniką, kurioje atliekamas chemoterapinis gydymas, bei pas geriausius neurochirurgus šalyje.

Nuo Anastasijos Zavortoniuk, kaip ir visą laikotarpį nuo pat susirgimo dienos, nesitraukia jos 49-erių sutuoktinis, dailiojo čiuožimo sporto atstovas Piotras Černyšovas.

Tiesa, nei jis, nei kiti aktorės artimieji jos būklės įprastai nekomentuoja. Tik kovo mėnesį Anastasijos Zavortoniuk dukra Anna kreipėsi į savo sekėjus instagrame bei prisipažino, kad dėl motinos ligos ji patiria rimtas psichologines problemas.

„Sakyti, kad patiriu stresą, yra maža dalis to, ką dabar išgyvenu. (…) Aš kreipiausi pagalbos, be abejo, man labai padeda šeima ir artimi žmonės. Visus jus myliu. Ir esu tvirtai įsitikinusi, kad su jūsų palaikymu ir bendromis maldomis mano geriausia pasaulyje mama pasveiks ir džiaugsmas bei laimė vėl įžengs į mūsų namus“, – rašė ji.

Balandžio 3 d. garsiai rusų menininkei suėjo 49 metai. Ta proga, nors ir sunkiai sirgo, ji sulaukė daugybės gerbėjų sveikinimų ir palaikymo žinučių. Atrodė, kad kelias jų aktorė pakomentavo, nors tai Anastasijos Zavorotniuk vardu galėjo padaryti jos artimieji.

„Inna, labai ačiū tau ir Stasui už dėmesį ir šiltą sveikinimą. Likau labai patenkinta. Tavo Nastia“, – parašyta po Rusijos nusipelniusio artisto Staso Michailovo žmonos Innos komentaru. Beje, minima pora buvo vieni pirmųjų žvaigždžių, viešai prašiusių sustabdyti melagingus pranešimus apie aktorės sveikatą.

Anksčiau buvo pasklidusios kalbos apie Anastasijos Zavorotniuk mirtį, bet jas tuojau pat paneigė aktorės artimieji. Kaip ir kitus gandus, kad aktorė buvo ištikta komos, jai buvo pajungtas kvėpavimo aparatas ir ištikęs paralyžius, sutrikusi sąmonė, dingusi atmintis ar diagnozuota raumenų atrofija.

Nepaisant to, artimas aktorei asmuo pabrėžė, kad visi, kurie „reiškia palaikymą, meldžiasi dėl jos gerovės ir linki pasveikimo“ prisideda „prie stebuklo, kuris tikrai įvyks“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką