Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 10d. 16:00

NBA žvaigždei Dwyane'ui Wade'ui ir aktorei Gabrielle Union surogatinė motina pagimdė dukrą

Dwyane'as Wade'as ir Gabrielle Union su naujagime dukra
„Instagram“ nuotr. / Dwyane'as Wade'as ir Gabrielle Union su naujagime dukra

Ilgus metus su nevaisingumu kovoję NBA žvaigždė Dwyane'as Wade'as (36 m.) ir aktorė Gabrielle Union (44 m.) pagaliau susilaukė kūdikio. Garsenybių porai teko ištverti ne vieną persileidimą ir nesėkmingą pagalbinio apvaisinimo procedūrą, kol galiausiai jų svajonei išsipildyti padėjo surogatinė motina.

Ketvirtadienį Dwyane'as Wade'as ir Gabrielle Union pranešė džiugią naujieną: jie pagaliau susilaukė kūdikio.

Mergaitę, kurios vardo jiedu kol kas neskelbia, pagimdė surogatinė motina – tik tokiu keliu jiems pavyko susilaukti taip išsvajoto vaikelio.

Trečiadienį Dwyane'as Wade'as praleido Majamio „Heat“ rungtynes dėl „asmeninių priežasčių“, ir labai greitai paaiškėjo, dėl ko jis negalėjo žaisti.

„Esame nemiegoję ir ekstazės apimti, bet tokie laimingi galėdami pranešti, kad praėjusią naktį gimė mūsų stebuklingas kūdikis, ir lapkričio 7-oji amžiams mūsų širdyse bus pati mieliausia iš visų mielų dienų. Sveika atvykusi į vakarėlį, mieloji mergaite!“ – instagrame rašė abu tėvai, pasidaliję nuotraukomis su naujagime iš ligoninės.

Pernai Gabrielle Union savo autobiografinėje knygoje atvėrė širdį garsiai prabilusi apie nevaisingumo problemą – pasirodo, jai teko iškęsti „aštuonis ar devynis“ persileidimus, o pastoti bandė ir pagalbinio apvaisinimo (IVF) būdu. Deja, visos pastangos buvo bevaisės.

„Turėjau aštuonis ar devynis persileidimus. Trejus metus bandant pastoti mano kūnas buvo tarsi kalinys: aš arba ruošiausi IVF ciklui, arba buvau vidury IVF ciklo, arba baiginėjau IVF ciklą“, – atvirai apie temą, kuri daug kam vis dar tebėra tabu, kalbėjo garsi aktorė.

Gabrielle Union taip pat prabilo ir apie tai, kaip sunku jai būdavo kaskart, kai kas nors paklausdavo, ar ji nenori turėti vaikų.

„Daugybei moterų – ne vien tik toms, kurios yra labiau matomos visuomenėje, – pažįstama situacija, kai žmonės mano turintys teisę klausti „Ar nori turėti vaikų?“. Labai daug žmonių, ypač tie, kurie turi vaisingumo problemų, automatiškai pasako „ne“, nes taip tiesiog paprasčiau negu atvirai papasakoti, kas iš tiesų vyksta. Žmonės to klausdami nelinki nieko blogo, bet nė nenutuokia, kokią žalą ir nusivylimą tai gali sukelti“, – atviravo Gabrielle Union.

„Scanpix“/AP nuotr./Dwyane'as Wade'as ir Gabrielle Union
„Scanpix“/AP nuotr./Dwyane'as Wade'as ir Gabrielle Union

„Kartą per mėnesį aš atrodau taip, tarsi būčiau nėščia antrą trimestrą, nes mano pilvas išsipūtęs. Tai veda prie klausimų ir gandų, ir kaskart eidama pas gydytoją aš privalau slapstytis, nes nenoriu, kad žmonės pradėtų spekuliuoti“, – taip pat sakė ji.

15min primena, kad Dwyane'as Wade'as ir Gabrielle Union kartu yra nuo 2009 metų. Iki tol ji niekada nejautė poreikio turėti vaikų, tačiau tapus Wade'o vaikų iš ankstesnių santykių pamote, pabudo aktorės motinystės instinktas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką