Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 9d. 23:32

N.Cage'o vaiko motina nori prisiteisti milijonus

Nicolas Cage'as
„Scanpix“ nuotr. / Nicolas Cage'as

Garsus Holivudo aktorius Nicolas Cage‘as neišbrenda iš finansinių sunkumų liūno, tačiau padėtis negerėja. Priešingai, prie jos bloginimo prisidėjo aktoriaus buvusioji draugė, kuri sumanė iš jo prisiteisti 13 mln. JAV dolerių (apie 30,5 mln. Lt).

Buvusi aktorė ir dizainerė Christina Fulton, kuri yra vyriausio N.Cage‘o vaiko, 18-mečio sūnaus Westono motina, buvusiam mylimajam pateikė ieškinį dėl sukčiavimo ir sutarties pažeidimo. Pora niekuomet nebuvo susituokusi. Moteris pati šiuo metu turi 1,2 mln. JAV dolerių skolų (apie 2,8 mln. Lt).

42-ejų Ch.Fulton People.com tikino, kad prieš daugelį metų iš N.Cage‘o gavo butą Los Andžele už tai, kad užaugino jų sūnų ir buvo įsitikinusi, kad patalpos priklauso jai. Tačiau šį rugsėjį ji gavo įspėjimą įsikraustyti iš buto per du mėnesius.

Moteris apkaltino N.Cage‘ą savo piniginėmis bėdomis ir pareiškė, kad ji turi 13 mln. JAV dolerių skolų tik dėl jo nereguliarių mokėjimų, kuriuos jis neva turėjo atlikti pagal jų pasirašytą sutartį.

N.Cage'o atstovė Marty Singer patikino People.com žurnalistus, kad Ch.Fulton kaltinimai absurdiški ir kvaili. „Nicolas Cage‘as jai duodavo apie tris milijonus dolerių vaiko išlaikymui kasmet. Nepaisant to, kad pagal dokumentus jis buvo įpareigotas mokėti tik po 6 tūkst. JAV dolerių (apie 14 tūkst. Lt) per mėnesį. Mes tikimės, kad šis ieškinys bus nedelsiant atmestas“, – sakė ji.

Spalį N.Cage‘as nurodė, kad jis susidūrė su finansiniais sunkumais neva dėl to, kad buvęs jo buhalteris Samuelas Levinas prastai tvarkė jo lėšas.  Aktorius šiuo metu yra skolingas 6,3 mln. JAV dolerių (apie 14,8 mln. Lt) nesumokėtų mokesčių. Neseniai jis banko prašė 2 mln. JAV dolerių (4,7 mln. Lt) paskolos, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo. Tad garsenybei teko pradėti masiškai pardavinėti savo turtą: namus, automobilius, jachtas ir kitus vertingus daiktus.

Savo ruožtu S.Levinas, kurį N.Cage‘as apkaltino jo pinigų švaistymu, pateikė atsakomąjį ieškinį. Jame nurodoma, kad aktorius į finansinę duobę krito dėl „besaikio pinigų švaistymo“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką