Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

J.F. Kennedy nebuvo toks lovelasas

J.F.Kennedy žavesys ir užimamas postas traukte traukė moteris.
„Scanpix“ nuotr. / J.F.Kennedy žavesys ir užimamas postas traukte traukė moteris.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

JAV prezidentas Johnas Fitzgeraldas Kennedy garsėjo kaip didelis moterų mėgėjas, jo žavesiui neatsispyrė net Holivudo sekso simbolis Marylin Monroe. Tačiau dabar ima aiškėti, kad gandai apie šio politiko seksualinį apetitą buvo kiek išpūsti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ispanijos dienraštis „El Mundo“ aprašė vienos nuotraukos, kuri padarė didelę įtaką JAV prezidento įvaizdžiui, istoriją. Joje „įamžintas“ J.F.Kennedy, apsuptas pusnuogių merginų.

Ši nuotrauka pasirodė 1963 metais, po to, kai JAV prezidentas išsiruošė kartu su jauniausiuoju broliu Edwardu ir Jungtinių Valstijų senatoriumi George'u Smarthersu per atostogas paplaukioti po Viduržemio jūrą. Netrukus JAV žiniasklaida pranešė, kad laive buvo ir kelios jaunos merginos. Amerikiečiams sužinojus, kaip leidžia laiką populiarusis prezidentas, kilo skandalas, nes tuo metu jo vaiko besilaukianti žmona Jackie gulėjo ligoninėje. Nėštumas buvo komplikuotas ir galiausiai Jacquelinai nepavyko išsaugoti kūdikio.

Pirmasis prezidentą kompromituojančią nuotrauką išspausdino bulvarinis leidinys TMZ, rašantis apie garsius žmones, Holivudo ir pramogų verslo žvaigždes. Žurnalas pranešė, kad nori parodyti amerikiečiams „laisvą prezidento gyvenimo būdą“. Netrukus šią fotografiją perspausdino kone viso pasaulio laikraščiai.

Žurnalas TMZ, gavęs šią J.F.Kennedy kompromituojančią nuotrauką, ne iš karto ja patikėjo ir nutarė patikrinti jos autentiškumą. Fotografija nebuvo labai geros kokybės. Nespalvotas vaizdas buvo atspaustas ant prasto kiek aplamdyto popieriaus, o nuotraukoje įamžinti žmonės – neryškūs. Žurnalistai net kelis kartus mėgino išsiaiškinti, ar tai ne fotomontažas, bet visi ekspertų atsakymai buvo vienodi – nuotrauka nesuklastota.

Tačiau dabar paaiškėjo, kad vis dėlto tai buvo klastotė. „Tuomet technologija laimėjo prieš žmogų“, – rašo ispanų dienraštis „El Mundo“. Mat šiuolaikiniai ekspertai dar kartą ištyrė šią nuotrauką ir išsiaiškino, kad tai – fofomontažas. Jį sukūręs fotografas paėmė nuotrauką, kuri buvo padaryta žurnalui „Playboy“, ir į ją įmontavo prezidento atvaizdą. Pavyko net surasti autentišką fotografiją – joje trūksta „mažos smulkmenos“ – JAV prezidento figūros.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką