Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 12 20, 16:13

„Neįmanomos misijos 7“ filmavime – meilė iš pirmo žvilgsnio: T.Cruise'as susitikinėja su kolege H.Atwell

Pranešama, kad Tomas Cruise'as (58) pandemijos metu atrado meilę – susitikinėja su kolege Hayley Atwell (38). Jie susipažino filmo „Neįmanoma misija 7“ filmavimo aikštelėje.
Tomas Cruise'as, Hayley Atwell
Tomas Cruise'as, Hayley Atwell / „Scanpix“/AP nuotr.

Šaltinis „Sun“ atskleidė, kad aktoriai vienas kitam krito į akį iškart po to, kai pasirodė filmo „Neįmanoma misija 7“ filmavimo aikštelėje. Nuo tada jie vienas nuo kito per toli nenutolsta.

„Izoliacija ir visi su tuo susiję sunkumai juos dar labiau suartino ir jie tapo gana neatskiriami“, – pridūrė šaltinis.

Pasklidus kalboms, kad pora galimai susitikinėja, gerbėjai tarpusavyje pradėjo klausinėti, ar Hayley Atwell taip pat priklauso scientologijos bažnyčiai. Tačiau apie tai jokių oficialių šaltinių nėra.

„Scanpix“/AP nuotr./Tomas Cruise'as ir Hayley Atwell filmo „Neįmanoma misija 7“ filmavimo aikštelėje
„Scanpix“/AP nuotr./Tomas Cruise'as ir Hayley Atwell filmo „Neįmanoma misija 7“ filmavimo aikštelėje

Be to, prieš kurį laiką toje pačioje filmo „Neįmanoma misija 7“ filmavimo aikštelėje aktorius apšaukė ten dirbusius darbuotojus. Kaip teigia užsienio žiniasklaida, kino filmų žvaigždės kantrybė trūko, nes nebuvo laikomasi rekomendacijų, apsaugančių nuo koronaviruso.

Garso įrašas darytas „Neįmanoma misija 7“ filmavimo aikštelėje. Pagrindinė juostos žvaigždė grasino atleisti du „per arti vienas kito priešais kompiuterio ekraną stovėjusius darbuotojus“, rašo „The Sun“.

Vida Press nuotr./Tomas Cruise'as filmuojasi „Neįmanoma misija 7“
Vida Press nuotr./Tomas Cruise'as filmuojasi „Neįmanoma misija 7“

„Jei dar kartą pamatysiu jus tai darančius, būsite atleisti“, – šaukė T.Cruise’as.

„Variety“ ir „Reuters“ cituoti šaltiniai patvirtino, kad garso įrašas – tikras.

15min primena, kad 2012 metais po 6 metų santuokos Tomas Cruise'as išsiskyrė su aktore Katie Holmes. Jiedu turi dukrą Suri.

Tai jau buvo trečiojo aktoriaus santuoka.1987–1990 metais Tomas buvo vedęs aktorę ir profesionalią pokerio lošėją Mimi Rogers. Manoma, kad būtent Mimi atvedė Tomą į prieštaringai vertinamą scientologijos tikėjimą.

Vida Press nuotr./Katie Holmes ir Tomas Cruise'as 2010 metais
Vida Press nuotr./Katie Holmes ir Tomas Cruise'as 2010 metais

Savo pirmąją žmoną T.Cruise'as paliko po to, kai juostoje „Griaustinio dienos“ susipažino su Nicole Kidman. Tomo santuoka su Nicole truko net 11-ka metų. Gyvendami kartu aktoriai savų vaikų nesusilaukė, bet įsivaikino Isabellą Jane, kuriai dabar jau 19 metų, ir Connorą Antony, kuriam 17 metų. Įvaikių globa po skyrybų 2001-aisiais atiteko N.Kidman.

Dar būdamas susituokęs su Nicole, Tomas užmezgė romaną su ispanų aktore Penelope Cruz, su kuria susipažino filmuojantis juostoje „Vanilinis dangus“. Romantiški Penelopes ir Tomo santykiai, išardę T.Cruise'o ir N.Kidman šeimą, tęsėsi iki 2004-ųjų metų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką