Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neištikimi garsūs vyrai ir jų skyrybų dramos: Ashley Cole'as, Jesse Jamesas ir Ronanas Keatingas

Cheryl Cole su vyru Ashley
„Scanpix“ nuotr. / Cheryl Cole su vyru Ashley
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastaruoju metu pramogų pasaulyje kaip niekada daug skyrybų. Nors gandai apie garsių porų nesutarimus jau tapo neatsiejama žvaigždžių gyvenimo dalis, šiuo metu net trys garsios poros yra po padidinamuoju stiklu. Visose trijose prisidirbo vyrai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmoji – Cheryl ir Ashley Cole‘ai. Dainininkė Ch.Cole su sutuoktiniu, „Chelsea“ komandos futbolininku, nutarė skirtis sužinojusi apie daugybę jo nuklydimų „į kairę“, nors prieš tai keliskart tokius nuotykius jam buvo atleidusi. Oficialiai patvirtinta, kad garsenybės skiriasi, tačiau dabar pasirodo gandų, kad jie vargiai apskritai galėjo būti pora – taip smarkiai kiekvienas jų mylėjo pats save. Skyrybų dokumentai pasiekė teismą antradienį. Šiuo metu A.Cole‘as rengiasi Pasaulio futbolo čempionatui, o jo žmona Ch.Cole koncertuoja visame pasaulyje, uždirbdama šimtus tūkstančių svarų sterlingų už vakarą. Būtent jos atstovai patvirtino skyrybas.

Teigiama, kad dainininkė nori greitų ir „švarių“ skyrybų ir nereikalauja iš sutuoktinio nė cento, Dailymail.co.uk teigimu, ji taip pat parodė gerą širdį. Ch.Cole, kad ir sunkia širdimi, stengiasi pabaigti procesą iki Pasaulio futbolo čempionato pradžios, taip nenorėdama žlugdyti buvusio mylimojo svajonių. Kita vertus, kai kas interpretuoja tai tarsi viešųjų ryšių triuką ir kaltina, kam moteris nesiskyrusi anksčiau, o laukusi keletą mėnesių, kad išliktų „gerąja samariete“. A.Cole‘as šioje istorijoje neturi jokios teigiamos pusės, teigiama, kad jis apstulbo sužinojęs, jog skyrybų dokumentai jau pasiekė teismą.

Trečiadienį jis išskirdo į Austriją, kur treniruojasi su Anglijos rinktine. Ch.Cole pateiktuose skyrybų dokumentuose kaip skyrybų priežastis nurodoma neištikimybė, kurią patvirtino pats sutuoktinis. Britų žurnalistų duomenimis, sprendimas skirtis atnešė palengvėjimą dainininkės artimiesiems, kurie baiminosi, kad atlikėja gali vėl atleisti prasižengusiam futbolininkui. Pora susituokė 2006-aisiais. Nors tuomet jų meilė atrodė tikra ir amžina, dabar kai kurie leidiniai užsimena, kad sumanymas tuoktis galėjo būti ir Ch.Cole sumanytu žingsneliu šlovės link.

Kalta sunki vaikystė

Kitas neištikimasis – motociklų entuziastas, šiemet „Oskarą“ pelniusios aktorės Sandros Bullock vyras Jesse Jamesas. Maža to, kad savo žmonai jis buvo neištikimas su neapibrėžtu skaičiumi tatuiruotų modelių, dabar pasirodęs vienoje televizijos laidoje vyras ne tik apsiverkė, bet ir pareiškė, kad jo poveikius lėmė sunki vaikystė.

J.Jamesas jausmingai pasakojo, kad problemos, kai buvo mažas, jį persekioja iki šiol ir jis tebesijaučiąs „išsigandęs“, „engiamas“ ir „kaip 7-metis“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Sandra Bullock ir Jesse'is Jamesas
S.Bullock ir J.Jamesas

„Niekada neturėjau progos būti vaiku. Atsimenu jo sukąstus dantis, susiraukusią kaktą. Jis mane mušdavo, daužydavo per užpakalį, – apie santykius su tėvu sakė J.Jamesas. – Futbolo žvaigždė, motociklų kūrėjas, televizijos asmenybė – visa tai man tam, kad apdūmęs visiems akis paslėpčiau tą mažą išsigandusį berniuką“. Šluostydamasis ašaras vyras pasakojo, kaip tėvas jam vaikystėje sulaužęs ranką. „Prisimenu, kaip jis juokėsi ir vadino mane kvailiu, kai nugriuvau“, – gailiai kalbėjo jis. J.Jameso tėvas tokias kalbas paneigė, o pamotė tikino, kad jo teiginiai – šlamštas, o susižeidęs jis dėl aistros motociklams.

Dailymail.co.uk skaičiavimais, J.Jamesas žmonai buvo neištikimas mažiausiai su 4-iomis moterimis. Viena iš jo meilužių Michelle McGee tikino supykusi, kad interviu metu jis neatsiprašė jos. „Nors ir nesitikėjau atsiprašymo, mažų mažiausiai pripažinimo, kad jis suklydo ir sukėlė skausmą ir keblumus man ir kitiems“, – sakė moteris. Jos teigimu, netiesa ir J.Jameso teiginys, neva jis norėjo būti sučiuptas ir išaiškintas.

„Jis ėmėsi visų atsargumo priemonių, kad tik nebūtų pričiuptas. Į jo parduotuvę ateiti galėjau tik po darbo valandų, net negalėjau valgyti jo restorane“, – priekaištavo M.McGee. Tatuiruotoji gražuolė pridūrė turinti įtarimų, kad J.Jamesas ir S.Bullock vis dar gali susieiti, tačiau nebe viešai.

„Manau gyvenime darau daug dalykų, kad sau pakenkčiau – atlieku triukus, susižeidžiu, dirbu viršvalandžius. Nesantuokiniai santykiai buvo vienas tokių dalykų“, – tikino J.Jamesas, buvęs garsios aktorės sutuoktiniu 5 metus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ronanas Keatingas
R.Keatingas

Suviliojo daili šokėja

Po 12 metų vedybinio gyvenimo sugriuvo dainininko Ronano Keatingo ir jo žmonos Yvonne santuoka. Tarsi perkūnas iš giedro dangaus pasirodžiusi žinia iš pradžių ore pakibo be paaiškinimo – net artimiausi draugai nežinojo, kodėl idealiais laikyti santykiai iširo.

Tik sukilus žiniasklaidos audrai ėmė aiškėti, kad ir šiuo atveju skyrybas lėmė vyro neištikimybė. Atlikėjo žmona Yvonne Keating su žiniasklaida nebendrauja ir įvykio nekomentuoja. Kaip pavyko išsiaiškinti Mirror.co.uk, R.Keatingą suviliojo jo palaikymo šokėja, su kuria jis buvo užmezgęs romaną net 7 mėnesius.

Grupės „Boyzone“ narys buvo pametęs galvą dėl šokėjos vardu Francine ir, teigiama, net svarstė dėl jos palikti savo žmoną. Tiesa, Yvonne buvo pirmoji metusi vyrą, o R.Keatingas pareiškė ketinantis susigrąžinti žmoną. „Žinau, jog tai, ką padariau, yra neteisinga. Jaučiuosi bjauriai dėl to, ką padariau Yvonne. Tačiau neketinu atsisakyti savo santuokos. Kitoms trims savaitėms atšaukiau visus planus ir grįšiu į Dubliną, kur mėginsiu ją susigrąžinti“, – žurnalistams sakė atlikėjas, buvęs vedęs 12 metų.

Britų leidinių žiniomis, 26-erių šokėja išsiskyrė su savo ilgamečiu vaikinu dar praėjusių metų spalį, po to kai R.Keatingas ją tiesiog „bombardavo“ tekstinėmis žinutėmis. Apie tai žurnalistams pasakojo buvusio Francine vaikino tėvas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką