Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 09:38

Nėščiai Meghan Markle – dar vienas smūgis: karališkieji rūmai pradeda tyrimą dėl „patyčių“

Sasekso hercogienė Meghan Markle
Stop kadras / Sasekso hercogienė Meghan Markle

Princas Harry ir Meghan Markle nuo pat santykių pradžios kovojo su dideliu visuomenės spaudimu ir vieša kritika, nuo skandalų nepavyksta pabėgti ir jiems pasirinkus savarankišką gyvenimą JAV.

Šią savaitę „The Times“ pasirodęs straipsnis apie Bakingamo rūmuose palyginti trumpą laiką prabuvusios Meghan Markle elgesį vėl įžiebė ugnį tarp karališkosios šeimos.

Didelį atgarsį sukėlusioje publikacijoje teigiama, kad į juos kreipėsi keli neįvardijami šaltiniai, kurie esą norėjo pateikti kitokią versiją apie darbą su Meghan Markle ir kaip su tuo tvarkėsi patys rūmai.

Anot jų, socialiai aktyvi ir prieš patyčias pasisakanti Sasekso hercogienė pati nederamai elgėsi su darbuotojais. Pateiktuose kaltinimuose teigiama, kad Meghan elgesys privertė kelis su ja asmeniškai dirbusius asmenis pasitraukti iš pareigų, o dar vienas darbuotojas pareiškė, kad dirbant su Sasekso hercogiene buvo pažeistas pasitikėjimas, jie neva buvo žeminami.

Netrukus po publikacijos sureagavo ir Meghan Markle atstovas viešiesiems ryšiams, patikinęs, kad tokios kalbos tėra dar vienas bandymas viešai susidoroti. Dar ir todėl, kad praėjusią savaitę karališkoji pora pranešė apie „intymų“ pokalbį su JAV pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey, kuriame, kaip svarstoma, jie patys prisimins savo nuoskaudas, kaip su jais buvo elgiamasi šeimoje.

Vos paskelbus apie šį interviu, Bakingamo rūmai pranešė, kad karališkoji pora visam laikui atsisakė savo karališkosios šeimos narių pareigų, praėjus vos metams nuo monarchiją sudrebinusio jų ankstesnio pranešimo apie savo planus „atsitraukti“ nuo karališkosios šeimos darbų.

„Meghan Markle yra nepaprastai nuliūdinta pastarųjų kalbų, ypač todėl, kad ji pati buvo patyčių taikiniu ir šiuo metu yra visiškai atsidavusi padėti tiems, kas nuo to išgyvena. Ji ir toliau tęs savo misiją pasauliui įskiepyti daugiau atjautos ir sieks būti pavyzdžiu, kaip reikia teisingai elgtis“, – skelbiama komentare.

Bakingamo rūmai pradės tyrimą

Ir nors nesantaika tvyro jau kurį laiką, daugelį nustebino kiek netikėtas Bakingamo rūmų žingsnis. Karališkųjų rūmų atstovai pranešė esantys labai susirūpinę tuo, ką perskaitė spaudoje, ir žada pradėti tyrimą.

„Žinoma, kad esame labai sunerimę dėl pasirodžiusių kaltinimų, kuriuos pareiškė buvę princo Harry ir Meghan Markle darbuotojai. Atsižvelgdami į situaciją, gilinsimės į straipsnyje pateiktas aplinkybes, įtrauksime visus su darbuotojus, ir tuos, kurie paliko savo darbo vietą, tam, kad pamoka būtų išmokta.

Karališkuosiuose rūmuose egzistuoja griežta pagarbos darbe politika, kurios yra laikomasi daugelį metų, o patyčios ir grasinimai tikrai nebus toleruojami“, – paskelbė rūmai.

Ir nors kol kas dar nėra žinoma data, kada karališkieji rūmai pradės tyrimą, teigiama, kad šis klausimas šiuo metu yra vienas iš prioritetų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką