Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėtai mirusi 25-erių Peaches Geldof palaidota per savo sūnaus antrąjį gimtadienį

Peaches Geldof palydėta į paskutinę kelionę
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Peaches Geldof palydėta į paskutinę kelionę
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį, antrąją Velykų dienų, palaidota britų žvaigždė Peaches Geldof, kuri, būdama vos 25-erių, netikėtai mirė prieš dvi savaites.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pamaldos buvo laikomos Šv. Marijos Magdalietės ir Šv. Lauryno bažnyčioje Davingtone, Kento grafystėje. Ši bažnyčia Geldofų šeimai turi ypatingą reikšmę: čia prieš 26-erius metus susituokė Peaches Geldof tėvai Bobas Geldofas ir Paula Yates, prieš 14 metų buvo laidojama merginos mama, o prieš dvejus metus pati Peaches čia ištekėjo už muzikanto Thomaso Coheno.

Pastarąsias keletą dienų Peaches Geldof tėvas, airių dainininkas seras Bobas Geldofas bei kiti jos šeimos nariai praleido Davingtone esančiuose Geldofų šeimos namuose, kurie yra minėtos bažnyčios kaiminystėje. Į bažnyčią galima patekti iš šio namo kiemo, taigi visi pamaldose dalyvavę žmonės buvo kviečiami į Geldofų namus, iš kur be įkyraus žurnalistų dėmesio galėjo įeiti į bažnyčią.

„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Astala
„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Astala

Tą pačią dieną, kada palaidota Peaches Geldof, antrąjį gimtadienį minėjo jos pirmagimis Astala. Antrasis moters sūnus Phaedra šią savaitę taip pat minės gimimo dieną – ketvirtadienį jam sueis metai. Berniukas yra gimęs tą pačią dieną, kaip ir jo velionė močiutė Paula Yates.

Britų TV laidų vedėja, modelis ir žurnalistė Peaches Geldof mirė savo namuose balandžio 7-ąją. Jauna moteris mirė prižiūrėdama savo sūnelį Phaedrą. Policijos duomenimis, Peaches Geldof namuose nerasta jokių narkotinių medžiagų, atsisveikinimo raštelio ar smurtinių žymių. Jos mirtis kol kas traktuojama kaip „staigi ir nepaaiškinama“. Jai atliktas skrodimas kol kas jokių atsakymų nepateikė.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką