Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 18d. 09:06

Nicolas Cage'as yra radioaktyvus siaubo trilerio „Šmėklų žemės kaliniai“ anonse

Siaubo ir veiksmo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“
Du Kine nuotr. / Siaubo ir veiksmo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“
Netrukus kinuose pasirodysiančiame pirmame siaubo ir veiksmo trilerio „Šmėklų žemės kaliniai“ (angl. „Prisoners of the Ghostland“) anonse, „Oskaro“ laureatas Nicolas Cage'as pasirodo aptemptame odiniame kostiume su samurajų kardu.

Filmas, kuriame taip pat vaidina Sofia Boutella („Atominė blondinė“), Nickas Cassavetes'as („Dviveidis“) bei Billas Moseley (2007-ųjų m. „Helovinas“), pasakoja apie nusikaltėlį (akt. N.Cage'ą), kuriam pavesta surasti ir išgelbėti dingusią turtingo karo vado dukrą Bernice (akt. S. Boutella).

Siaubo trilerį režisuoja išskirtiniu stiliumi pasižymintis japonų kūrėjas Sion Sono ir tai yra antrasis projektas, kai Nicolas Cage'as ir N.Cassavetes'as kartu pasirodys didžiajame kino ekrane nuo 1997 m. veiksmo trilerio „Dviveidis“ (angl. „Face/Off“).

Neseniai pasirodęs anonsas erzina žiūrovus žvilgsniu į beprotišką, kupiną smurto ir keistą, šiek tiek vesterno įkvėptą samurajų pasaulį. Po to, kai Nicolas Cage'ui personažui yra pavedama susekti dingusią paauglę, jis yra įspraudžiamas į odinį kostiumą su strategiškai išdėstytais sprogmenimis, nesėkmės atveju užtikrinančiais siaubingą mirtį, jei jam nepavyktų surasti merginos per pavojingai užduočiai skirtą laiką.

Įžengęs į grėsmingą „Šmėklų žemę“, Nicolas Cage'as, atrodytų, norėdamas įvykdyti savo misiją ir atgauti laisvę, turės kovoti su į kultą panašiomis nusikaltėlių grupėmis ir net antgamtinėmis būtybėmis.

Filmo anonsas:

VIDEO: PRISONERS OF THE GHOSTLAND - Official Trailer

„Oskaro“ laureatas Nicolas Cage'as per pastaruosius kelerius metus sugrįžo į didįjį kiną su keistais, bet išskirtiniais ir gerbėjų kultus formuojančiais filmais, įskaitant siaubo trilerį „Mendė“ (angl. „Mandy“), siaubo komediją „Vilio stebuklų šalis“ (angl. „Willy‘s Wonderland“), mokslinę fantastiką „Spalva iš kosmoso“ (angl. „Color out of Space“) bei kritikų pripažintą ir sunkiai vienam žanrui priskiriamą „Kiaulę“ (angl. „Pig“).

Siaubo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ nėra išimtis ir paties N.Cage'as žodžiais tariant, yra „pats žiauriausias filmas, kokį jis kada nors sukūrė“. Toks pasakymas iš aktoriaus, turinčio tokį gyvenimo aprašymą, turėtų atkreipti kiekvieno jo gerbėjo dėmesį.

Filmo akimirkos – galerijoje:

Filmas „Šmėklų žemės kaliniai“ debiutavo šių metų virtualiame „Sundance“ kino festivalyje ir sulaukė daug kritikų pagyrimų dėl savo unikalumo. Festivalio dalyviai pažymėjo, jog verčiau pažiūrėtų tokį nenuspėjamą siaubo ir veiksmo trilerį, kaip „Šmėklų žemės kaliniai“, nei labiau į įprasto žanro rėmus įspraustą kitą filmą, kuris iš pradžių nebuvo geras, originalaus filmo perdirbinį ar iš naujo paleistos franšizės (priešistorės) filmą.

Nicolas Cage'as ir kitoks siaubo ir veiksmo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 10 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

00:21
41:07
04:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką