Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 26d. 18:22

Norvegijos princesės širdį užkariavo šamanas iš JAV: ruošiasi kartu vesti seminarus apie tikrą laimę

Princesė Märtha Louise ir amerikiečių šamanas Durekas Verrettas
„Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr. / Princesė Märtha Louise ir amerikiečių šamanas Durekas Verrettas

Nors Norvegijos princesė Martha Louise (47) yra tik ketvirta eilėje užimti karališkąjį sostą, tačiau ji neretai yra pirma ten, kur sulaukiama daug kritikos. Būdama vyriausia ir vienintelė Norvegijos karaliaus Haroldo V ir karalienės Sonjos dukra, moteris dažnai laužė karališkąsias taisykles. Iš pradžių atsisakė titulo, vėliau su buvusiu vyru išsikraustė į JAV, o šįkart meilę rado amerikiečių šamano glėbyje.

Apie savo naująjį mylimąjį Norvegijos princesė paskelbė asmeninėje „Instagram“ paskyroje. Šį kartą moteris pasaulį nustebino kiek neįprastomis naujienomis – ji pranešė, kad susitikinėja su amerikiečių šamanu Dureku Verrettu (44).

„Žinote tą jausmą, kai esi tikras, kad radai savo antrą pusę? Esu labai laiminga, nes radau savąją“, – naujiena pasidalijo Martha.

Nepaisant visų apkalbų, princesė pabrėžė esanti labai laiminga ir palaiminta, kad po ilgų paieškų rado nuostabų žmogų. O visus kritikus nutildė viešu pareiškimu:

„Tiems, kurie jaučia būtinybę kritikuoti, pabrėžiu – laikykite liežuvį už dantų. Jūs neturite teisės rinktis už mane ar mane teisti. Nenoriu pasirinkti vyro, kuris patenkintų jūsų normas, kuriose jūs, savo mintyse, pasirinkote mane laikyti. Aš ten neegzistuoju ir taip pat nesu jūsų iliuzijoje. Aš renkuosi iš meilės. Štai ir viskas.“

Asmeninio albumo nuotr./Norvegijos princesė Märtha Louise ir amerikiečių šamanas Durekas Verretta
Asmeninio albumo nuotr./Norvegijos princesė Märtha Louise ir amerikiečių šamanas Durekas Verretta

Princesės širdies užkariautojas D.Verrettas – žinomas dvasinis patarėjas, sulaukęs didžiulio pasisekimo ir tarp JAV žvaigždžių. Jis yra artimas aktorių Selmos Blair ir Ninos Dobrev draugas, taip pat jau ne vienerius metus dirba su Gwyneth Paltrow.

Savo asmeninėje „Goop“ svetainėje jis save pristato kaip „tarpininką ar tiltą tarp dvasinių ir fizinių plokštumų, o gydymui taiko senovinę dvasinę išmintį“. Rašoma, kad jis vadovaujasi kelis dešimtmečius kaupta išmintimi, kurią naudoja siekiant padėti žmonėms surasti laimę, atrasti dvasinę ramybę, išsigydyti lygas.

Prisidėti prie žmonių gydymo ruošiasi ir princesė. Šiuo metu jiedu kuria naują tinklalapį, kur abudu dalysis savo sukaupta išmintimi, taip pat planuoja vykti į Skandinaviją, kur ves laimės seminarus.

Asmeninio albumo nuotr./Norvegijos princesė Märtha Louise ir amerikiečių šamanas Durekas Verretta
Asmeninio albumo nuotr./Norvegijos princesė Märtha Louise ir amerikiečių šamanas Durekas Verretta

Taip pat bus organizuojama speciali ekskursija po Norvegiją. Nors vyras yra pusiau norvegas, tačiau šiuose kraštuose nėra buvęs.

Pasak svetainės, jų „Aktyvaus dieviškumo“ seminarai yra princesės ir šamano sukurtas kursas, kuris žada „atnešti jus į savęs atradimą, išmintį, kad atskleistų savo dieviškąjį savarankišką aktyvumą“, daugiausiai dalijantis „šamano įrankiais ir meditacija“.

Pranešama, kad Norvegijos princesė ir šamanas šiltus jausmus vienas kitam puoselėja nuo šių metų vasario. Ši draugystė užsimezgė po neseniai įvykusių skyrybų – princesė trejus metus buvo susituokusi su autoriumi Ariu Behnu.

Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kai šalį nustebina jos pasisakymai. Anksčiau ji teigė, kad gali laisvai susišnekėti su gyvūnais, artimai bendravo su britų mediume Lisa Williams, kuri komunikavo su mirusiaisiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką