Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 13d. 09:38

Nuo vėžio mirė komiko Eddie Murphy vyresnysis brolis aktorius Charlie Murphy

Broliai Eddie Murphy ir Charlie Murphy 2007 metais
Vida Press nuotr. / Broliai Eddie Murphy ir Charlie Murphy 2007 metais

Trečiadienį nuo vėžio mirė komiko Eddie Murphy (56 m.) vyresnysis brolis, taip pat žinomas aktorius ir komikas Charlie Murphy. Jam vidurvasarį būtų suėję 58-eri.

„Mūsų širdys liūdi dėl šiandien prarasto mūsų sūnaus, brolio, tėvo, dėdės ir draugo Charlie, – jo šeimos išplatintą pranešimą cituoja JustJared.com. – Charlie pripildė mūsų šeimą meile ir juoku ir nebus nė dienos, kai jo nesiilgėsime.“

„Dėkojame už užuojautų ir maldų tiradą. Mes pagarbiai prašome jūsų privatumo šiuo mums visiems didžiulės netekties periodu“, – priduriama pranešime.

TMZ žiniomis, Charlie Murphy mirė ligoninėje Niujorke. Jau kurį laiką jis sirgo leukemija.

Charlie Murphy turėjo tris vaikus – du pagimdė jo žmona Tisha Taylor, kuri 2009 metais mirė taip pat nuo vėžio, ir dar vieną jis turėjo iš ankstesnių santykių.

Charlie Murphy prieš pradėdamas komiko karjerą šešerius metus tarnavo Jungtinių Valstijų kariniame laivyne. Kine jis debiutavo greta savo jaunesniojo brolio Eddie Murphy 1989-ųjų filme „Harlemo naktys“ („Harlem Nights“). Iš žinomesnių pastarojo meto filmų, kuriuose buvo galima jį pamatyti, yra 2006-ųjų juosta „Naktis muziejuje“ („Night at the Museum“). Kartu su broliu jis yra sukūręs ne vieną projektą, tarp jų – 2007-ųjų komedija „Norbitas“ („Norbit“), kur Eddie Murphy atliko pagrindinį vaidmenį. Jis taip pat vaidino serialuose „Are We There Yet“, „The Boondocks“ ir „Black Jesus“.

Vida Press nuotr./Charlie Murphy 2010 metais
Vida Press nuotr./Charlie Murphy 2010 metais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką