Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 10d. 21:00

„NY Times“: Jie klykė, mes klykėme. Dabar jie ir vėl „Klyksme“

Filmo „Klyksmas“ akimirka Tik prenumeratoriams
Vida Press nuotr. / Filmo „Klyksmas“ akimirka
Praėjus 25 metams po „Klyksmo“, aktorė Neve Campbell visur, kur tik eina, vis dar mato vaiduoklio kaukę dėvintį žudiką. Praėjusį Heloviną N.Campbell atvedė savo vaikus į moliūgų lauką Holivude, kur jie pamatė kitus lankytojus, užsidėjusius dejuojančio kaukėtojo žudiko veido kaukes, kokias dėvėjo žudikai, kankinę jos veikėją šiuose siaubo filmuose.

Nors atrodė, kad šiais kostiumais persirengę pramogautojai N.Campbell nepastebėjo, ji atsispyrė vyresniojo sūnaus raginimams atskleisti, kad jie yra bebaimės „Klyksmo“ pagrindinės herojės Sidnės Preskot, kurią ji vaidina nuo 1996 m., akivaizdoje.

„Mano 9-metis nėra matęs filmų, bet, aišku, apie juos žino, – sakė N.Campbell. – Ir jis mane įtikinėjo: „Mama, tu turėtum jiems pasakyti!“ Bet juk aš neisiu ir nesakysiu jiems: „Ei, ar žinai, kas aš esu?“ Nors turbūt jiems būtų smagu“, – nusijuokė ji.

Išgirdę N.Campbell pasakojimą, jos du ilgamečiai „Klyksmo“ kolegos juokavo apie tai, kad suvaidinę šiuose filmuose jie kitaip žiūri į Heloviną. Courteney Cox, vaidinanti ryškią televizijos asmenybę Geilę Veters, sakė, kad ji sukaupusi kaukėtojo žudiko kaukių atsargas: „Nusipirkau penkias iš „Amazon“.

Davidas Arquette'as sakė, kad jam buvo net lengviau žmonėms priminti apie jo ekrane įkūnytą nelaimingą pareigūną Diuvį Railį. „Kaip manote, kodėl aš turiu tokius ūsus?“ – klausė jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką