Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 22d. 09:02

„Oasis“ pailsės

Grupės „Oasis“ gitaristas Noelis Gallagheris
„Scanpix“ nuotr. / Grupės „Oasis“ gitaristas Noelis Gallagheris

Broliai Gallagheriai nebegali pakelti vienas kito, todėl skelbia, esą jų grupė „Oasis“ bus priversta padaryti pertrauką.

„Oasis“ pranešė penkerius metus neįrašinėsiantys naujų kūrinių ir sustabdysiantys savo veiklą po didžiulio jų koncertinio turo šią vasarą, pranešė Thesun.co.uk. Britai vasarą gros net keliuose didžiuosiuose Europos festivaliuose. „Oasis“ pagrindinis gitaristas, dainų kūrėjas ir vokalistas 41-erių Noelis Gallagheris pareiškė norintis pasilsėti nuo savo „laukinio“ 36-erių brolio Liamo, kuris „priėjo liepto galą“. Paaiškėjo, kad jų santykiai tokie prasti, kad Liamas iki šiol net nėra matęs brolio Noelio daugiau kaip pusantrų metų sūnaus.

„Žmogui iš šalies tai gali atrodyti absurdiška, bet tikrai stengtumėtės neįsileisti jo į namus, jei žinotumėte, kaip bjauriai jis kalba su manimi ir mano šeimos nariais. Jis šiurkštus, arogantiškas, gąsdinantis ir tingus. Nesu sutikęs piktesnio žmogaus. Jis tarsi žmogus su šakute sriubos pasaulyje“, - brolį kritikavo N.Gallagheris.

Brolių profesiniai santykiai suprastėjo po to, kai praėjusiais metais Liamas Gallagheris savavališkai pasišalino iš grupės tuomet, kai „Oasis“ įrašinėjo albumą „Dig Out Your Soul“. N.Gallagheris kaltino brolį, esą dėl jo kaltės liko neįrašyta keletas gerų kūrinių. „Jei įrašai jam reiškia tiek nedaug, nenoriu ginčytis. Tegul jis atsiknisa ir keliauja toli toli“, - siuto gitaristas. Savo interviu žurnalui „Q“ N.Gallagheris pridūrė esą jį erzina ir brolio treniruotės. „Liamui nervinė krizė arba jis ruošiasi olimpiadai. Dar nemačiau šitiek bėgiojančio žmogaus. Kiti grupės nariai taip pat sportuoja, bet aš viliuosi, kad mes niekuomet neatsidursime vienu metu sporto salėje“, - apie nenorą susitikti su broliu kalbėjo gitaristas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką