Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 15d. 12:34

Owenas Wilsonas ir Zachas Galifianakis komedijoje „Tu esi čia“ sužinos, kas yra draugystė

Owenas Wilsonas ir Zachas Galifianakis filme „Tu esi čia“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Kadras iš filmo „Tu esi čia“

„Pagirių“ trilogijoje ir filme „Vingiuotas kelias namo“ pasirodęs šmaikštusis Zachas Galifianakis sugrįžta juokinti Lietuvos publikos iš kino ekranų naujojoje komedijoje „Tu esi čia“ (angl. „Are You Here“). Filme, kuris bus pradėtas rodyti rugsėjo 19-ąją, Z.Galifianakio kompanionu tapo geriausią jo draugą įkūnijęs aktorius Owenas Wilsonas.

Pagrindiniai filmo herojai, du draugai, skiriasi kaip diena ir naktis ne tik savo išvaizda, bet ir savo būdu. Mokykloje abu buvę keistuoliais dabar Styvas Dalasas (akt. O.Wilsonas) ir Benas Beikeris (akt. Z.Galifianakis) gyvena skirtingus gyvenimus. Orų pranešėju dirbantis Styvas keliauja į darbą ryšėdamas kaklaraištį, vilkėdamas kostiumą, turi žavią mylimąją, nors kartais nevengia palaidyti pikantiškų juokelių televizijos studijoje. Benas, atrodo, klaidžioja tarp savo fantazijos ir tikrojo pasaulio, jis emocionalus ir kiek vaikiškas, tačiau laikosi tvirtai įsikibęs draugystės. Tad nenuostabu, jog sulaukęs žinios apie tėvo mirtį, nors su savo senuku ir nebuvo artimas, Benas strimgalviais nuskuba pasiguosti artimiausiam žmogui – Styvui.

Po laidotuvių draugai išgirsta velionio testamentą ir patiria tikrą šoką. Nors anapilin iškeliavusiu tėvu visą gyvenimą rūpinosi Beno sesuo Terė (akt. Amy Poehler), savo nuostabai Benas išgirsta, kad visas tėvo palikimas – namas, verslas ir kitas nekilnojamasis turtas – liko jam. Žinoma, Terė įsiutusi ir ryžtasi stoti į kovą su keistuoliu broliu. Dideli pinigai, ambicijos ir slaptas velionio noras suartinti brolį ir seserį pažers kurioziškiausių situacijų. Jose taip pat netrūks išbandymų Beno ir Styvo draugystei.

Komedija „Tu esi čia“ – televizijos serialo „Mad Men. Reklamos vilkai“ kūrėjo Matthew Weinerio, kuris taip pat yra darbavęsis prie serialo „Sopranai“, debiutas didžiuosiuose ekranuose. Jis tapo ne tik filmo režisieriumi, bet ir parašė juostos scenarijų. Pats M.Weineris žurnalistams yra sakęs, kad šio projekto ėmėsi iš aistros kinui.

VIDEO: Are You Here Official Trailer #1 (2014) - Zach Galifianakis, Amy Poehler Movie HD

„Tu esi čia“ anonse matyti, kad  charizmatiškasis Z.Galifianakis puikiai įkūnija žmogų, kuriam svetimas normalus elgesys, etiketas ir šaltas protas. Jis – tarsi nenuspėjama gamtos stichija, o štai O.Wilsono herojus Styvas, priešingai, pakankamai aiškus, teikiantis prioritetą žavingoms moterims ir besistengiantis mėgautis gyvenimo malonumais.

Juokingai pateiktus svarbius gyvenimo rūpesčius ir tikrą vyrų draugystę filme „Tu esi čia“ Lietuvos publika kinuose galės išvysti nuo rugsėjo 19 dienos.

„ACME Film“ archyvo nuotr./Kadras iš filmo „Tu esi čia“
„ACME Film“ archyvo nuotr./Kadras iš filmo „Tu esi čia“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

25:27
15:09
54:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką