Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 rugpjūčio 12d. 21:39

Paaiškėjo kraupios Robino Williamso savižudybės aplinkybės

Robinas Williamsas (2011 m.)
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Robinas Williamsas (2011 m.)

JAV policija antradienį atskleidė daugiau detalių apie žymaus komiko Robino Williamso mirtį. Spaudos konferencijoje policijos atstovas oficialiai patvirtino pirminius pranešimus, kad depresijos kamuojamas 63-ejų „Oskaro“ laureatas nusižudė.

Robino Williamso kūną pirmadienio popietę jo namų miegamajame rado jo asistentas. Policija pranešė, kad komikas pasikorė. Ant aktoriaus kairės rankos riešo taip pat buvo pjūvių žymių, šalia mėtėsi kišeninis peilis.

Policija nekomentuoja, ar R.Williamsas paliko atsisveikinimo raštelį. Kaip viešame pareiškime sakė aktoriaus atstovas, jis pastaruoju metu kovojo su didele depresija, dėl to lankėsi pas specialistus.

Antradienį buvo atliktas skrodimas ir policija jau paskelbė išankstinę aktoriaus mirties priežastį – tai uždusimas pasikorus. Galutinė mirties priežastis paaiškės po kelių savaičių, kai bus gauti toksikologinių tyrimų rezultatai. Tada paaiškės, ar Robinas Williamsas iš gyvenimo pasitraukė blaivus ar apsvaigęs nuo kvaišalų.

Robinas Williamsas vartoti alkoholį ir narkotikus metė maždaug prieš 30 metų. 2006-aisiais jis neatsispyrė pagundai ir jam dar kartą prireikė gultis į reabilitacijos kliniką.

Maždaug prieš mėnesį aktorius dar kartą atsigulė į reabilitacijos kliniką, tačiau ne todėl, kad vėl paslydo – jis gydėsi pagal programą, kuri palaiko buvusių alkoholikų blaivumą.

Paskutinį kartą gyvą Robiną Williamsą matė jo žmona Susan Schneider – sekmadienį apie 22.30 val. ji atsigulė į lovą, o Robinas Williamsas dėl nežinomų priežasčių išėjo miegoti į kitą kambarį. Ryte jo žmona išvažiavo iš namų su reikalais ir grįžo vos sužinojusi apie tragediją. Policija neatskleidžia, ar sutuoktiniai skirtinguose kambariuose miegojo dėl kokio nors konflikto.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robinas Williamsas su trečiąja žmona Susan Schneider (2009 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robinas Williamsas su trečiąja žmona Susan Schneider (2009 m.)

Našle likusi trečioji Robino Williamso žmona grafikos dizainerė Susan Schneider, su kuria jis susituokė 2011-aisiais, išplatino viešą pareiškimą dėl vyro mirties: „Šį rytą aš praradau savo vyrą ir savo geriausią draugą, o pasaulis prarado vieną iš mėgstamiausių aktorių ir nuostabiausių žmonių. Mano širdis sudaužyta.“

Robinas Williamsas iš ankstesnių dviejų santuokų turėjo tris vaikus: sūnus Zachary (31 m.) ir Cody (22 m.) bei dukrą Zeldą (25 m.).

Beveik per 40 metų trukusią karjerą Robinas Williamsas yra sukūręs per 100 vaidmenų ir pelnė „Oskarą“, du „Auksinius gaublius“ bei tris „Emmy“ apdovanojimus.

PAGALBA TELEFONU
Psichologinės pagalbos tarnyba Telefono numeris Darbo laikas
Vilties linija
Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai
116 123
visą parą
Jaunimo linija
Emocinę paramą teikia: savanoriai
8 800 28888
visą parą
Vaikų linija
Emocinę paramą teikia: savanoriai
116 111
kasdien (11:00–21:00)
Pagalbos moterims linija
Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai
8 800 66366
kasdien (10:00–21:00)
Linija doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)
Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai
8 800 77277
I–V (16.00–20.00)
Krizių įveikimo centras Jeigu ieškote skubios psichologinės pagalbos, kviečiame kreiptis į specialistą jo budėjimo laiku. Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Olandų g. 19-2, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt).
*Pirminė konsultacija nemokama, be išankstinės registracijos, amžiaus apribojimų nėra.
8 640 51555
I, III, V (16.00–20.00)

Skambučiai visais šiais numeriais yra nemokami.
Skambučius apmoka LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

PAGALBA INTERNETU
Vilties linija
pagalba teikiama suaugusiems
Rašyti svetainėje: paklausk.kpsc.lt/contact.php
arba rašyti el. paštu: vilties.linija@gmail.com
atsako per 3 darbo dienas
Jaunimo linija
Emocinė parama teikiama jaunimui
Registruotis ir rašyti: www.jaunimolinija.lt/laiskai
atsako per 2 darbo dienas
Vaikų linija
Emocinė parama teikiama vaikams, paaugliams
Registruotis ir rašyti:
www.vaikulinija.lt
atsako per 2-3 darbo dienas
Pagalbos moterims linija
Pagalba teikiama moterims ir merginoms
Rašyti el. paštu:
pagalba@moteriai.lt
atsako per 3 darbo dienas

Papildoma informacija – www.klausau.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką