Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 27d. 12:54

Paaiškėjo oficiali pasaulį sukrėtusios modelio mirties priežastis: ekspertus išvados nustebino

Talesas Soaresas
Vida Press nuotr. / Talesas Soaresas

Pasitvirtino anksčiau viešumoje pasirodę spėjimai dėl netikėtos brazilų modelio Taleso Soareso (26) mirties. Po atlikto skrodimo paaiškėjo, kad ant podiumo susmukęs vaikinas mirė dėl laiku nediagnozuotos ligos.

Medicininės ekspertizės išvadose pateikiama versija, kad T.Soaresas galėjo mirti nuo įgimtos širdies ligos, kuri ilgainiui sukėlė vaikinui ūminę plaučių edemą. Ekspertai pripažino, kad toks susirgimas jaunam žmogui yra kiek neįprastas.

Tyrimas taip pat parodė, kad modelio organizme mirties metu nebuvo jokių narkotinių medžiagų ar alkoholio pėdsakų.

„Scanpix“ nuotr./Talesas Soaresas
„Scanpix“ nuotr./Talesas Soaresas

Tyrėjų komanda, kurią sudarė trys gydytojai, teigė, kad T.Soaresas greičiausiai niekada nežinojo, kad turi širdies sutrikimų. Kokia konkrečia liga sirgo modelis, gydytojai neatskleidžia. Tačiau mano, kad plaučių edema modelis susirgo labai greitai.

15min primena, kad po netikėtos mirties buvo pasirodę daug kalbų, kad vaikinas galėjo mirti nuo narkotikų arba valgymo sutrikimų.

Kiek anskčiau vaikino sesuo Gabreille Gomes spaudai teigė, kad Talesas niekada neturėjo sveikatos problemų ir nesirgo jokia epilepsijos forma: kasdien sportuodavo, užsiėmė joga, buvo vegetaras ir maitinosi sveikai.

15min primena, kad tragiškas atsitikimas nutiko paskutinę San Paulo mados savaitės dieną, „Ocksa“ kolekcijos pristatymo metu. Brazilas Talesas Soaresas savo pasirodymo pabaigoje susipynus kojoms susmuko ant podiumo. Modeliui nugriuvus žiūrovai ne iš karto suprato, kad vyrui pasidarė bloga, manydami, kad tai ekstravagantiško pasirodymo dalis.

Vida Press nuotr./Talesas Soaresas
Vida Press nuotr./Talesas Soaresas

Galiausiai į salę atskubėjo medikai, tačiau atgaivinti sąmonę praradusio vaikino jiems nepavyko. Talesas išvežtas į ligoninę, ten medikai konstatavo mirtį.

Tai kolekcijos pristatymo nesutrikdė – nusprendę, kad vaikinui nenutiko nieko rimto, rengėjai šou tęsė toliau.

Talesas Soaresas, taip pat žinomas, kaip Talesas Cotta, dirbo vienoje garsiausių Brazilijos modelių agentūrų. Ji išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad Talesas buvo pavyzdingas, ilgai šioje sferoje dirbantis modelis, nevartojęs narkotikų, nesirgęs jokiomis ligomis. Agentūra taip pat neigė gandus, kad modelis galėjo mirti nuo išsekimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką