Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 10d. 09:04

Paneigti 6 mitai apie Meghan Markle ir princo Harry karališkąjį kūdikį

Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Harry
„Scanpix“ nuotr. / Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Harry

Nuo pirmosios dienos, kai Meghan Markle ir princas Harry paskelbė, kad susilauks pirmagimio, pradėjo sklandyti įvairūs gandai ir mitai. Ar Sasekso hercogienė savo apranga mums duoda užuominų apie vaiko lytį? Ar Meghan ir Harry augins savo vaiką be lyties stereotipų? O gal ji susilauks karališkųjų dvynių? Karališkasis kūdikis gims jau netrukus, todėl metas paneigti šiuos mitus.

Mitas: Meghan ir Harry augins savo vaiką be lyties stereotipų

Kensingtono rūmai paskelbė pranešimą, kuriuo paneigė, kad karališkoji pora augindama vaiką planuoja atsisakyti lyties stereotipų.

„Meghan su draugėmis yra kalbėjusi apie gimdymą ir tai, kaip jie su Harry planuoja auginti vaiką. Meghan sakė, kad augins vaiką pagal jau nusistovėjusias lyties normas, tačiau jokie stereotipai nebus taikomi“, – slaptas šaltinis pranešė „Vanity Fair“.

Vis dėlto rūmų atstovas spaudai „Hello!“ žurnalui negalėjo patvirtinti, kad slapto šaltinio pateikta istorija yra teisinga.

Mitas: Pora vis pateikia užuominų apie vaiko lytį

Harry teigia, kad norėtų mergaitės, o stilistai užuominų apie vaiko lytį bando ieškoti Meghan aprangoje. Iš tiesų būsimieji tėvai vaiko lyties nelaiko paslaptyje – jie patys jos nežino.

Sausio mėnesį Sasekso hercogienė vienai savo gerbėjai yra atsakiusi į šį klausimą. „Meghan priėjo prie manęs, paklausė, kiek man metų ir į kokią mokyklą einu. Aš pamačiau jos pilvuką ir paklausiau, ar tai bus berniukas, ar mergaitė. Ji pasakė „Mes nežinome, ar tai berniukas, ar mergaitė. Šis dalykas mums bus siurprizas“, – pasakojo 9-metė gerbėja Kitty Dudley.

Mitas: Meghan laukiasi dvynukų

Lažybininkai numato galimybę, kad Meghan laukiasi dvynukų. Šiuo metu lažybų rezultatai yra 5/1. „Netikėtai statymų skaičius, kad Meghan ir Harry susilauks dvynukų, smarkiai pakilo“, – teigė lažybų bendrovės „Paddy Power“ atstovas.

„Statymų jūra mus verčia tikėti, kad profesionalūs lažybininkai ar vidaus šaltiniai žino daugiau nei mes“, – priduria jis.

Visgi, visi ženklai praneša, kad bus tik vienas karališkasis kūdikis. Kensingtono rūmai pranešime rašė: „Karališkoji didenybė Sasekso hercogas ir hercogienė maloniai nori pranešti, kad Sasekso hercogienė laukiasi pirmagimio, kuris turėtų gimti 2019 metų pavasarį.“ Šis pranešimas aiškiai pabrėžia vienaskaitą.

Meghan ir Harry kalbėdami apie gimimą, taip pat niekada nėra paminėję daugiskaitos. „Ten yra labai sunkus kūdikis“, – Harry sakė „The Endeavour Fund“ apdovanojimų metu.

Mitas: Kate Middleton ir princas Williamas bus krikštatėviai

Nepaisant fakto, kad Williamas ir Harry yra broliai, Kembridžo hercogas ir jo žmona tikriausiai nebus pasirinkti būti krikštatėviais. Pagal karališkąsias tradicijas, tetoms ir dėdėms dažniausiai skiriamas kitoks vaidmuo vaiko gyvenime, todėl krikštatėviais dažnai pasirenkami tėvų draugai. Verta paminėti, kad Harry nėra krikštatėvis nei princams George'ui ar Louisui, nei princesei Charlotte.

Potencialūs kandidatai galėtų būtų Meghan artimos draugės Jessica Mulroney ir Serena Williams, o iš Harry pusės krikštatėviais galėtų būti seni draugai – Charlie Van Straubenzee ir Tomas Inskipas.

Mitas: kūdikis bus princas arba princesė

Nepaisant fakto, kad Meghan ir Harry vaikas bus septintasis į karališkąjį sostą, yra galimybė, kad kūdikis nebus princas ar princesė. Gali nutikti taip, kad vaikui net nebus suteiktas karališkas titulas.

Meghan ir Harry vestuvių metu gavo savo titulus, o pagal tradicijas vyresnysis sūnus paveldi tėvo titulą. Jei gims berniukas, jis taptų Sasekso grafu, o vėliau ir hercogu. Visi jaunesnieji sūnūs būtų pavadinti Vindzoro lordais, o dukterys – Vindzoro damomis.

Visgi, jei karalienė padarytų išimtį, vaikas galėtų tapti princu ar princese.

Mitas: vaikas bus auginamas Kensingtono rūmuose

Meghan ir Harry pirmagimis bus „visos šalies“ vaikas.

Nuo savo sužadėtuvių pora gyvena Notingamo kotedže, Kensingtono rūmuose. Meghan ir Harry neplanavo ilgai gyventi šiuose apartamentuose, nes gimus vaikui vietos pradės trūkti. Pora greitu metu planuoja persikelti į Vindzoro pilį, Frogmoro kotedžą. Tėvai iki vaiko gimimo turės keletą savaičių persikėlimui ir vaiko kambario įrengimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:20
00:46
01:35

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką