Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulio žiniasklaidoje žaibiškai plinta Žmonės.lt vaizdo įrašas su Stevenu Tyleriu ir merginų duetu Vilniaus senamiestyje

Žmonės.lt vaizdo įrašas su Steveno Tylerio ir „Vera Primavera“ Vilniaus senamiestyje žaibiškai plinta pasaulio žiniasklaidoje
Žmonės.lt montažas / Žmonės.lt vaizdo įrašas su Steveno Tylerio ir „Vera Primavera“ Vilniaus senamiestyje žaibiškai plinta pasaulio žiniasklaidoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po Vilniaus senamiestį šią savaitę vaikštinėjęs grupės „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris nepraleido progos padainuoti kartu su S.Daukanto aikštėje sutiktu dviejų muzikančių duetu, o portalo Žmonės.lt darytas improvizuoto pasirodymo vaizdo įrašas netruko pasklisti po pasaulio žiniasklaidą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kartu su smuikininke Simona ir akordeoniste Aurelija savo hitą „Crazy“ priešais Prezidentūros langus atlikęs Stevenas Tyleris negailėjo komplimentų lietuvėms ir net pasikvietė jas kartu koncertuoti trečiadienį „Siemens“ arenoje vykusiame koncerte.

Po įsimintino pasirodymo dueto „Vera Primavera“ narė Aurelija, kalbėdama su Žmonės.lt, neslėpė džiaugsmo suteiktos išskirtinės galimybės koncertuoti kartu su tikromis roko legendomis.

Dar labiau muzikantės džiaugtis turėtų todėl, kad Vilniaus senamiestyje portalo Žmonės.lt nufilmuotas jų ir Steveno Tylerio duetas žaibišku greičiu plinta po pasaulį ir jau sulaukė ne vieno užsienio portalo dėmesio.

Šis Žmonės.lt įrašas pasiekė įvairių šalių interneto žiniasklaidos skaitytojus:

VIDEO: "Aerosmith" lyderis Stevenas Tyleris Vilniaus senamiestyje

Štai britų „Huffington Post“ rašo: „Tai vaizdelis, kurį pamatysi ne kiekvieną dieną“.

„Tai kiekvieno muzikanto didžiausia svajonė: groti savo mėgstamiausios grupės dainą, kai staiga pasirodytų tos grupės narys ir prie tavęs prisijungtų“, – taip lietuvaičių džiaugsmą apibūdina kanadiečių portalas „National Post“, tuo pačiu pašiepiantis Steveną Tylerį, kuriam nelabai sekėsi prisiminti savo paties dainos žodžių.

„Mashable“ taip pat atkreipia dėmesį, kad „Aerosmith“ lyderis pamiršo savo dainos žodžius, tačiau nepaisant to, su didžiausiu malonumu linksmino nedidelę žiūrovų grupelę. Vilniuje filmuotu Žmonės.lt vaizdo įrašu taip pat dalinasi tokie portalai kaip amerikiečių „Blabber Mouth“, australų „Music Feeds“ bei „The Music“.

O čia jūsų dėmesiui – dueto „Vera Primavera“ pasirodymas „Aerosmith“ koncerte Vilniuje:

VIDEO: Aerosmith feat Vera Primavera - Crazy (in Vilnius)

 

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką