Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 18:36

Pasirodė Jameso Camerono kino hito „Įsikūnijimas“ tęsinio anonsas

Praėjo net 13 metų nuo tada, kai originalus fantastinis nuotykių filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) tapo kino hitu, o dabar franšizės gerbėjai gali pagaliau pamatyti tęsinio „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way Of Water“) – pasirodysiančio kinuose kiek daugiau nei po šešių mėnesių – pirmąjį anonsą.
„Įsikūnijimas. Vandens kelias“
„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ / Du Kine nuotr.

Anonso pradžioje grupelė Na‘vi humanoidų šokinėja medžių viršūnėse ir skraido ant sparnuotų padarų virš jūros savo Pandoros planetoje. Nepaprasto grožio vaizdai, padėję originalui pasiekti daugiausiai uždirbusio filmo titulą, vėl vyrauja naujojo tęsinio epicentre, rašoma Du Kine pranešime spaudai.

2009-ųjų metų filmas „Įsikūnijimas“ pristatė Žemės mokslininkų sukurtą specialią programą, kurios pagalba buvęs jūrų pėstininkas Džeikas Salis (akt. Samas Worthingtonas) galėjo kontroliuoti avatarą – žmogaus ir Na‘vi hibridą su visomis jų funkcijomis. Kiekvieno iš jų smegenis kontroliuoja „savąjį“ avatarą valdantis žmogus. Būtent su avataro pagalba kūno nuo juosmens nebevaldantis Džeikas vėl pasijuto pilnaverčiu žmogumi. Galiausiai jam teko apsispręsti, kurioje jis pusėje – žmonių naikinančių mineralų turtingą planetą ar trimetrinių mėlynos žaižaruojančios odos humanoidų su uodegomis, siekiančių apsaugoti savo gimtinę.

Filmo „Įsikūnijimas“ tęsinyje sugrįžta aktoriai Zoe Saldana, Samas Worthingtonas ir Sigourney Weaver, taip pat pasirodys Kate Winslet, Vinas Dieselis ir Michelle Yeoh.

Vienintelė eilutė naujajame anonse priklauso S.Worthingtono veikėjui Džeikui, kuris sako: „Žinau viena: kad ir kur keliautume, ši šeima bus mūsų tvirtovė.“

Režisierius Jamesas Cameronas, žinomas visame pasaulyje dėl tokių filmų, kaip „Titanikas“ ir „Terminatorius“, iš viso filmuoja net keturis „Įsikūjinimo“ tęsinius – du vienu metu.

Trečiasis franšizės filmas, kaip teigiama, beveik baigtas, ir režisierius pažadėjo, kad tai bus „geriausiai atrodantys visų laikų 3D filmai“.

Fantastinio nuotykių filmo „Įsikūnijimas“ tęsinys „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ Lietuvos kinuose nuo gruodžio 16 d.

Filmo anonsas:

VIDEO: ĮSIKŪNIJIMAS. VANDENS KELIAS | Kinuose nuo gruodžio 16 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką