Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbtas daugiausia uždirbančių televizijos aktorių vyrų sąrašas

Daugiausia uždirbantys televizijos aktoriai: Ashtonas Kutcheris, Neilas Patrickas Harrisas, Patrickas Dempsey ir Kevinas Spacey
„Scanpix“ nuotr. / Daugiausia uždirbantys televizijos aktoriai: Ashtonas Kutcheris, Neilas Patrickas Harrisas, Patrickas Dempsey ir Kevinas Spacey
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Svetimus pinigus skaičiuoti mėgstantis žurnalas „Forbes“ paskelbė daugiausia uždirbančių televizijos aktorių sąrašą: jo viršūnėje – trečius metus iš eilės nepajudinamas Ashtonas Kutcheris (36 m.).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Per pastaruosius 12 mėnesių komiško serialo „Du su puse vyro“ („Two And A Half Men“) žvaigždė Ashtonas Kutcheris uždirbo 26 mln. JAV dolerių – dviem milijonais daugiau nei pernai. Nors planuojama, kad kitas serialo sezonas bus jau paskutinis, Ashtonui Kutcheriui darbo tikrai nepritrūks. Jeigu ne Holivude, tai šiltą vietelę jis ras informacinių technologijų pasaulyje – štai po kontrakto su planšečių gamintoju „Lenovo“ (čia jis dirba kaip produktų inžinierius) aktoriaus kišenė papilnėjo trimis milijonais dolerių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ashtonas Kutcheris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ashtonas Kutcheris

Antroje vietoje – kitas serialo „Du su puse vyro“ aktorius Jonas Cryeris (49 m.). Jis per metus uždirbo 19 mln. JAV dolerių. Šiuo metu aktorius rašo savo memuarus, kurie knygynuose pasirodys kitais metais – už tai iš leidyklos jis gavo nemažą honorarą, pakylėjusį jį į antrąją „Forbes“ vietą. Antra vieta Jonas Cryeris dalijasi su Marku Harmonu (62 m.) iš serialo „Specialioji jūrų policijos tarnyba“ („NCIS“) – jis per metus taip pat uždirbo 19 mln. JAV dolerių.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jonas Cryeris ir Markas Harmonas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jonas Cryeris ir Markas Harmonas

Trečioje vietoje su 18 mln. JAV dolerių liko jau pasibaigusio serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ („How I Met Your Mother“) žvaigždė Neilas Patrickas Harrisas (41 m.) – jo uždarbis per metus pakilo trimis milijonais. Tam įtakos turėjo reklamos kontraktas su „American Airlines“, sėkmingas pasirodymas Brodvėjuje ir sutartis su leidykla „Crown“ – netrukus knygynuose pasirodys jo knyga.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Neilas Patrickas Harrisas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Neilas Patrickas Harrisas

Ketvirtas liko populiariojo serialo „Grei anatomija“ („Grey's Anatomy“) aktorius Patrickas Dempsey (48 m.) – jis uždirbo 16 mln. JAV dolerių. Pastarieji metai jam buvo finansiškai sėkmingi, mat aktorius pasirašė reklamos sutartis su „Porsche“, čiužinių gamintoju „Simmons Beautyrest“ ir austriškų akinių firma „Silhouette“. Laisvu nuo vaidybos metu aktorius dalyvauja lenktynėse ir net pats sukūrė bei vaidino miniseriale apie automobilių sportą. Ketvirtąją vietą Patrickas Dempsey dalijasi su Kevinu Spacey (55 m.) – jis taip pat uždirbo 16 mln. JAV dolerių. Į daugiausia uždirbančių televizijos aktorių sąrašą Kevinas Spacey pateko po stulbinamos serialo „Kortų namelis“ („House of Cards“) sėkmės.

„Scanpix“ nuotr./Patrickas Dempsey ir Kevinas Spacey
„Scanpix“ nuotr./Patrickas Dempsey ir Kevinas Spacey

Penkta vieta „Forbes“ sąraše atiteko televizijos veteranui Timui Allenui (61 m.) – jis per metus savo kišenę papildė 15 mln. JAV dolerių. Aktorius uždirba ne tik vaidindamas komiškame seriale „Paskutinis iš vyrų“ („Last Man Standing“), bet ir yra pasirašęs labai pelningą kontraktą dėl stand-up komedijų šou Las Vegase.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Timas Allenas
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Timas Allenas

Į daugiausia uždirbančių televizijos aktorių sąrašą taip pat patenka „Mentalisto“ („The Mentalist“) žvaigždė Simonas Bakeris (13 mln. JAV dolerių), „Didžiojo sprogimo teorijos“ („Big Bang Theory“) žvaigždė Jimas Parsonsas (12 mln. JAV dolerių), „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ aktorius Jasonas Segelas (11 mln. JAV dolerių), „Didžiojo sprogimo teorijos“ aktorius Johnny Galecki (11 mln. JAV dolerių), „Reklamos vilkų“ („Md Men“) žvaigždė Jonas Hammas (10 mln. JAV dolerių), „Psichoterapijos“ („Anger Management“) žvaigždė Charlie Sheenas (10 mln. JAV dolerių), „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ aktorius Joshas Radnoras (10 mln. JAV dolerių) ir „Bręstančio blogio“ („Breaking Bad“) žvaigždė Bryanas Cranstonas (8 mln. JAV dolerių).

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką