Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 13d. 12:00

Paskutinis N.Riveros tėčio skambutis dukrai: prašė nelipti iš valties

Naya Rivera su sūnumi Josey
Vida Press nuotr. / Naya Rivera
Daugeliui dėl serialo „Choras“ įsiminusi aktorė Naya Rivera praeitų metų vasarą tragiškai nuskendo. Praėjus kuriam laikui moters tėtis prabilo apie paskutinį jų skambutį per „FaceTime“ programėlę, kai ji su sūnumi Josey leido laiką valtyje, rašoma metro.co.uk.

Liepos 8 d. aktorės gerbėjams ir šeimos nariams smarkiai įsirėžė į atminį – šią dieną Nayos Riveros pasiplaukiojimas su sūnumi Josey baigėsi tragiška jos mirtimi. O po kelių valandų valtyje buvo rastas berniukas.

Praėjus beveik vieneriems metams po dukros mirties, jos tėtis George'as Rivera atvirame interviu papasakojo apie jo paskutinį pokalbį Naya. Jie susiskambino per „FaceTime“ programėlę, kur netrukus N.Riveros tėtis dukrai patarė nerizikuoti maudytis, nes valtis neturėjo inkaro.

„Aš girdėjau, kad pučia vėjas ir mano skrandis pradėjo krebždėti. Aš jai sakiau: „Nelipk iš valties! Nelipk iš valties! Ji nutols, kai būsi vandenyje“, – skaudžius atsiminimus „People“ žurnalui papasakojo aktorės tėtis, pridurdamas, kad tai jam draskė širdį, nes po kelių minučių skambutis nutrūko.

Iki šiol jos tėtis turi išsisaugojęs paskutinę ekrano nuotrauką, kurią padarė skambučio su dukra metu. Joje ji matoma dėvinti saulės akinius ir beisbolo kepuraitę. Pokalbio metu ji plačiai šypsojosi ir nuo saulės slėpėsi po valties stogeliu.

„Beveik po metų vis dar yra didelis skausmas. Po truputį galiu daugiau sutelkti dėmesio, bet aš nežinau, ar kada nors užsidarysiu nuo to. Aš jos ilgiuosi kiekvieną dieną“, – tramdydamas ašaras kalbėjo G.Rivera.

„Scanpix“/AP nuotr./Naya Rivera
„Scanpix“/AP nuotr./Naya Rivera

15min primena, kad praeitų metų liepos 8 d. buvo paskelbta Nayos Riveros paieška, jai sutartu laiku su sūnumi negrįžus į valčių nuomos punktą. Po penkių dienų intensyvių paieškų Piru ežere, Kalifornijoje, buvo rastas aktorės kūnas. Atlikus skrodimą patvirtinta, kad moteris nuskendo – dėl nelaimės alkoholis, narkotikai ar kitos medžiagos neprisidėjo.

Netrukus po mirties patvirtinimo socialiniuose tinkluose liūdesį ir gedulą reikšti ėmė aktorę Nayą Riverą, „Chore“ vaidinusią palaikymo komandos šokėją Santaną Lopez, pažinoję ir su ja dirbę žmonės.

Muzikinės komedijos autoriai Ryanas Murphy, Ianas Brennanas ir Bradas Falchuckas gyrė moters talentą, teigė, kad „jai rašyti, ją režisuoti ir būti su ja buvo vienas džiaugsmas“, o jos netradicinės seksualinės orientacijos neslepiančio personažo Santanos įkūnijimas apibūdintas kaip „novatoriškas“ ir itin mėgtas žiūrovų.

Vida Press nuotr./Naya Rivera su sūnumi
Vida Press nuotr./Naya Rivera su sūnumi

„Tai buvo vienas pirmųjų kartų, kai televizijoje parodyti atviri vidurinės mokyklos lesbiečių santykiai ir Naya suprato, ką „Brittana“ (personažų Brittany ir Santanos pora – red.past.) reiškė daugybei jaunų moterų, žinančių, jog jas pirmą kartą kažkas atstovauja televizijoje.

Naya norėdavo įsitikinti, kad Santanos meilė Brittany visada būtų išreikšta oriai, stipriai ir tik su geriausiai ketinimais. Nayą visuomet sujaudindavo ir su ja susisiekusios merginos, teigiančios, kokią stiprią įtaką joms padarė Santanos ir Brittany meilė.

Nayos įsipareigojimas joms – ir visiems jos gerbėjams – buvo aiškus. Ji turėjo retą nuolankumo ir beribio pasitikėjimo savo talentu kombinaciją“, – teigiama serialo kūrėjų pranešime, kuriame taip pat rašoma, jog aktorė buvo „tikra profesionale, filmavimo aikštelėje visus nuolat linksmindavusi“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką