Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 09, 07:58

Persekiojimą patyrusios žvaigždės: grasinimai, įsilaužimai ir užsakytos žmogžudystės

Pasaulinio garso žvaigždės turi daug gerbėjų visame pasaulyje, tačiau čia slypi ir neigiama žinomumo pusė. Bėda ta, kad kai kurie gerbėjai elgiasi lyg seka kiekvieną savo dievukų žingsnį, tačiau tai – dar ne blogiausia, mat atsiranda ir tokių, kurie žinomiems žmonėms linko blogo. Štai keturiolika įžymybių, kurios susidūrė su persekiotojais.
Su persekiotojais susidūrusios žvaigždės Tik prenumeratoriams
Su persekiotojais susidūrusios žvaigždės / „Scanpix“ nuotr.

Sandra Bullock

Ką reiškia susidurti su persekiotoju, puikiai žino Holivudo žvaigždė Sandra Bullock. Įsilaužimas į aktorės namus Los Andžele įvyko 2014-ųjų birželio 8-ąją. Įsibrovėlis peršoko tvorą ir neginkluotas įėjo į namą. Išgirdusi garsus, aktorė užsirakino spintoje, iš ten ir paskambino pagalbos numeriu.

Moteris jautė palengvėjimą, kad jos sūnaus Louiso, kurį įsivaikino 2010 m., tuo metu nebuvo namuose: „Tai buvo tas kartas, kai auklė pasakė – leisk nusivesti jį mano butą, kuris kitoje gatvės pusėje. Jei jis būtų buvęs namuose, būčiau bėgusi į jo miegamojo spintą ir tai būtų amžiams pakeitę mūsų likimą.“

Galiausiai įsibrovėlis buvo suimtas aktorės namuose. Kaip paaiškėjo, jos persekiotojas – Joshua Jamesas. Los Andželo policijos departamento pareigūnas Jose Bermudezas pasakojo, kad suėmimo metu vyras su savimi turėjo knygutę su dviejų puslapių laišku Sandrai ir jos nuotraukomis iš žurnalų.

J.Corbettas buvo nuteistas lygtinai, jam buvo liepta gydytis psichikos sveikatos įstaigoje. Tačiau 2018-aisiais vyras užsibarikadavo savo namuose ir po konflikto su policija nusižudė. „Liūdna tai, kad sistema jį sužlugdė“, – kalbėjo aktorė apie nelaimingą įvykių virtinę, lėmusią jo mirtį.

Pasak aktorės, įsilaužimas į namus ją pakeitė. Sandra laidai „Red Table Talk“ teigė „nebuvusi viena nuo pat dienos, kai tai nutiko“, jai netgi išsivystė potrauminio streso sindromas. „Oskarų“ laureatė pasakojo ieškojusi gydymo ir supratusi, kad geriausias metodas – nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija (EMDR).

„Scanpix“ nuotr./Sandra Bullock
„Scanpix“ nuotr./Sandra Bullock

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką