Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 13d. 09:33

Peteris Dinklage'as vaidins režisieriaus Joe Wrighto miuzikle „Sirano“

Miuziklas „Sirano“
Universal Pictures International nuotr. / Miuziklas „Sirano“
Televizijos serialo „Sostų karai“ žvaigždė Peteris Dinklage'as pakartos savo titulinį vaidmenį ne Brodvėjaus miuzikle „Sirano“, bet filmo adaptacijoje, kurią režisuos daugybę apdovanojimų pelnęs romantinių dramų „Puikybė ir prietarai“ bei „Atpirkimas“ režisierius Joe Wrightas.

Taipogi savo Roksanos vaidmenį kino juostoje pakartos aktorė Haley Bennett, kuri kartu su P.Dinklage'u debiutavo teatro scenoje 2018 metų miuzikle. Filme taip pat vaidins aktoriai Benas Mendelsohnas bei Brianas Tyree Henry.

Draminio miuziklo „Sirano“ scenarijų parašė aktorė, režisierė ir dramaturgė – ir Peterio Dinklage'o žmona – Erica Schmidt, naujai pristatanti kino žiūrovams klasikinę prancūzų poeto ir dramaturgo Edmond Rostand 1897-ųjų metų pjesę „Sirano de Beržerakas“, pasakojančią apie prancūzų kadetą, turėjusį neįprastai didžiulę nosį. Vis dėlto naujajame filme, P.Dinklage'o personažas nenaudos nosies protezo, tačiau bus engiamas dėl savo žemo ūgio.

VIDEO: SIRANO | Kinuose nuo sausio 21 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Kino juostai „Sirano“ muziką parašė kompozitorius Bryce'as Dessneris ir muzikantas Aaronas Dessneris. Pastarasis neseniai prodiusavo ir kartu kūrė dainas naujajam pasaulinio garsumo atlikėjos Taylor Swift albumui „folklore“.

Aktorius Peteris Dinklage'as ėmėsi Sirano de Beržerako vaidmens teatre 2019 m., iškart po to kai baigė filmuotis televizijos seriale „Sostų karai“, kuriame vaidino Tyrioną Lannisterį.

„Pasaulis niekada nepriims tokio žmogaus kaip aš ir aukštos, gražios moters“, – sako P.Dinklage'as naujausiame miuziklo „Sirano“ anonse.

Filme Sirano personažas yra žavingas užkalbėtojas, kuris bando užkariauti Roksanos (akt. H.Bennett) širdį. Problema ta, kad Roksana iš pirmo žvilgsnio įsimyli pulko naujoką Kristianą, kurio vaidmenį atlieka Kelvinas Harrisonas.

„Patirkite didžiausią kada nors pasakotą meilės istoriją“, – kartu su naujuoju anonsu pristatomas filmas „Sirano“.

Miuziklo anonse galima žvilgtelėti į kino žiūrovų dėmesį patrauksiančius sudėtingus šokius, akiai patrauklias kovas su kardais ir išgirsti galingą vokalą, kurio netruks muzikiniame filme.

Draminis režisieriaus Joe Wrighto miuziklas „Sirano“ Lietuvos kinuose nuo 2022-ųjų metų sausio 21 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:21
28:48
19:57

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką