Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 2d. 19:24

Petras – ne vienas: interneto sensacijomis tapę nesusipratimai per vaizdo skambučius ir transliacijas

Nesėkmės tiesioginių transliacijų metu
Socialinių tinklų nuotr. / Nesėkmės tiesioginių transliacijų metu

Prasidėjus pandemijai susirinkimai ir diskusijos persikėlė į virtualią erdvę, tačiau ne visiems iškart pavyko suprasti, kaip veikia „Zoom“, vaizdo skambučiai ir kitos išlaikant saugų atstumą bendrauti padedančios technologinės gudrybės. Dėl to įvyko daug nesusipratimų. Jų trečiadienį neišvengė ir Petras Gražulis – posėdžio metu už jo pasirodė apsinuoginęs vyras. Štai keletas įsimintiniausių per užsienio žiniasklaidą ir socialinius tinklus nuskambėjusių įvykių.

Aprangos kodo namuose nėra

Pandemijos pradžioje, balandį, reporteris Willas Reeve’as vaizdo skambučiu su laidos „Good Morning America“ vedėjais diskutavo apie galimybę vaistinėms dronais pristatinėti vaistus. Tačiau žiūrovų dėmesį kaustė ne pokalbis, o reporterio apranga – atrodė, kad vyras pamiršo kelnes, rašo „Vice“.

Socialiniame tinkle vyras aiškino, jog pokalbio metu dėvėjo ne tik švarką ir marškinius, bet ir apatinę kūno dalį pridengiančius drabužius, tik tai buvo šortai, dėl ko ir atrodė, jog galbūt per skubėjimą, o gal iš jaudulio, juos pamiršo.

Tualeto pertraukėlė su kolegomis

Daugiau nei norėjo su savo kolegomis pasidalijo Jennifer. Susirinkimo per „Zoom“ nenorėjusi praleisti moteris nesutriko, kai ją netikėtai pašaukė gamta – į tualeto kambarį su ja kartu iškeliavo ir kompiuteris. Bet Jennifer pamiršo svarbiausią dalyką – išjungti jo kamerą.

Internete išplitusioje susirinkimo vaizdo ištraukoje Jennifer įamžinta rankose laikanti nešiojamą kompiuterį ir užsukanti į tualetą. Pasidėjusi jį ant žemės, moteris lyg niekur nieko nusimovė kelnes ir atsisėdo ant unitazo.

Pamatę pasikeitusį vaizdą, Jennifer kolegos bandė perspėti ją, kai kurie nesusilaikę sukrizeno ir tikriausiai tai išgirdusi moteris suprato, kas įvyko. Nedelsdama nei sekundės ji uždarė kompiuterį.

„Vargšė Jennifer. Ji dar nepriprato prie naujo gyvenimo“, – rašė internautas, pasidalijęs vaizdo įrašo ištrauka tviteryje.

Nė nereikia sakyti, kad ši Jennifer klaida tapo tikru hitu, pagimdžiusiu grotažymę #poorjennifer (vert. vargšė Jennifer).

„Nuoširdžiai tikiuosi, kad vargšė Jennifer žino tapusi nacionaliniu lobiu, mus stipriai pralinksminusiu per pandemiją“, – teigė kitas.

Mišios su konfeti

„Entertainment Tonight“ rašo, kad konfeti iššovimui blogo laiko nėra. Su tuo 100 proc. nesutinkame, bet pritariame teiginiui, kad ore pasklidę spalvoti popieriaus lapeliai, kad ir virtualūs, tikrai patraukia dėmesį.

Tuo įsitikino vienas italų kunigas, nusprendęs mišias pravesti per tiesioginę transliaciją feisbuke. Tik Paolo Longo pamiršo išjungti filtrus. Netrukus kunigas pamokslą tikintiesiems skaitė pasipuošęs spalvotu šalmu, burtininko skrybėle, vėliau pasirodė ir jau minėti konfeti.

„Juoktis yra gerai“, – vėliau sakė jis apie šį nesusipratimą.

VIDEO: Polla, il parroco attiva i filtri mentre recita in video le orazioni della Quaresima

Televizijoje paviešinta išdavystė

Anksčiau minėti nutikimai tiesioginių transliacijų metu po kurio laiko tik juoką kelia. Tik ne šis bene garsiausias pandemijos pradžios skandalas, kuomet vienas ispanų televizijos laidos vedėjas buvo prigautas išdavęs savo mylimąją.

Alfono Merlosas skaitė žinių pranešimą, kai netikėtai už jo pasirodė pusnuogė moteris. Akylūs žiūrovai pastebėjo, kad tik liemenėlę dėvėjusi tamsiaplaukė – ne garsi žinių vedėjo antra pusė Marta Lopez, o žurnalistė Alexia Rivas.

Stop kadras / Youtube.com/Žinių vedėjas prigautas neištikimas
Stop kadras / Youtube.com/Žinių vedėjas prigautas neištikimas

Žinoma, šis vaizdo įrašas netrukus išplito internete, o Alfono buvo apkaltintas išdavyste. Praėjus kelioms dienoms jis dalyvavo pokalbių laidoje, kurioje patikino, jog tuo metu jis buvo vienišas.

Pasak „Standard“, tą patį sakė ir vaizdo įrašo „žvaigždė“. „Jis man sakė, kad yra vienišas. Susitikinėjame jau tris savaites“, – „Socialite“ tuo metu teigė Alexia.

Dar daugiau žibalo į šią ugnį įpylė Marta, paaiškinusi, jog prieš šį įvykį su žinių vedėju ji oficialiai išsiskyrusi nebuvo, bet juodu buvo susipykę ir nusprendė padaryti keturių dienų pertrauką.

Tėčiai žino, kaip pridaryti gėdos

Tai nutiko ne tiesioginiame eteryje, bet šią situaciją verta paminėti vien dėl to, jog tikriausiai daugumai mūsų esame patyrę kažką panašaus. Iš namų reportažą rengusi „Suncoast News Network“ reporterė Jessica Lang neliko sužavėta, kai jos tėtis sugadino kadrą jame pasirodęs apnuogintu pilvu.

„Ką padarei, mama?“ – pasiteiravo ją tikriausiai filmuojančios motinos, šiai parodžius, kad kažkas nutiko. Atsisukusi į koridorių, Jessica pamatė tai, dėl ko teko reportažą nufilmuoti iš naujo.

„Dirbk iš namų, sakė jie. Viskas bus gerai, sakė jie“, – šalia paviešinto vaizdo įrašo rašė moteris.

Vėliau žurnalistė rašė, jog tai buvo 28 bandymas nufilmuoti. Tai štai kodėl ji taip susierzino.

TAIP PAT SKAITYKITE: Didžiausi įžymybių gerbėjai – jų vaikai ir giminaičiai: kartu dalyvauja „TikTok'o“ iššūkiuose

Kontroversijomis pagarsėjęs visuomenės veikėjas į vestuves atvyko lydimas šešių nėščių moterų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką