Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 30d. 07:04

Pierce'o Brosnano karjerą aptemdė netektys: žmoną ir dukrą pasiglemžė vėžys, sūnus įniko į narkotikus

Pierce'as Brosnanas su sūnumis Seanu ir Christopheriu bei pirmąja žmona Cassandra
Vida Press nuotr. / Pierce'as Brosnanas su sūnumis Seanu ir Christopheriu bei pirmąja žmona Cassandra

Jis – multimilijonierius aktorius, pasaulį pakerėjęs savo giliomis akimis ir nušlifuotu žandikauliu, padėjusiais jam gauti tikro mačo – Džeimso Bondo vaidmenį. Tačiau Holivudo žvaigždės Pierce’o Brosnano karjeros pradžia nebuvo tokia graži. Jo asmeninį gyvenimą paženklino tragedija – kiaušidžių vėžys įveikė jo pirmąją žmoną Cassandrą Harris. Deja, aktoriui tai buvo ne vienintelė brangaus žmogaus netektis.

P.Brosnanui susipažinus su iš Sidnėjaus kilusia Cassandra, moteris tada buvo ištekėjusi už Dermoto Harriso ir augino du vaikus. Vos tik ją pamatė, 24-erių Pierce’as iškart įsimylėjo žavingą ir už jį penkeriais metais vyresnę moterį.

Praėjus dviem metams po Cassandros ir Dermoto skyrybų, Pierce’as vedė jo širdį užkariavusią damą ir įsivaikino dvi jos atžalas – dukrą Charlotte ir sūnų Christopherį, kuriems tuo metu buvo atitinkamai 15 ir 14 metų. Pirmosios žmonos atžalas aktorius mylėjo ir augino kaip savas.

Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su sūnumi Christopheriu ir dukra Charlotte
Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su sūnumi Christopheriu ir dukra Charlotte

1983-aisiais porai gimė sūnus Seanas. Šeima buvo laiminga, jiems nieko netrūko, tačiau idilišką gyvenimą sugriovė netikėta medikų žinia: Cassandrai diagnozuota agresyvi kiaušidžių vėžio forma. Pierce'o globotiniams iškilo pavojus netekti dar vieno tėvo – prieš metus buvo miręs jų biologinis tėvas D.Harrisas.

Cassandros gyvybė užgeso 1991-ųjų gruodį – artėjant 11-oms jos ir Pierce’o vestuvių metinėms. Tą tragišką naktį Holivudo aktorius prisimena kaip „ilgiausią gyvenime“. „People“ jis sakė visą laiką pragulėjęs šalia mylimosios jos lovoje. „Buvau bejėgėje būsenoje, sutrikęs ir piktas. Tai ji mane ramino, – sakė aktorius. – Ji pavertė mane tokiu vyru, aktoriumi, tėvu, kokiu esu dabar. Ji visada išliks mano dalimi, ji kasdien su manimi. Jaučiuosi palaimingas, pažinojęs tokį žmogų kaip ji.“

Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su pirmąja žmona Cassandra Harris
Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su pirmąja žmona Cassandra Harris

Tragiška dukters mirtis

Netekęs gyvenimo meilės Cassandros, aktorius manė daugiau nebesugebėsiantis kažko taip pamilti, tačiau viskas pasikeitė jam 1994-aisiais Meksikos bare sutikus Keely Shaye Smith. 2001-aisiais pora iškėlė prabangias vestuves, kainavusias 2,7 mln. dolerių (maždaug 2,4 mln. eurų), o vėliau susilaukė dar dviejų vaikų – Dylano (20) ir Pariso (17).

Buvęs modelis, kurį Pierce’as vadina jo „šiaurine žvaigžde“, padėjo jam atsikratyti skausmo ir vėl pamilti gyvenimą. Tiesa, pirmosios žmonos jis niekada nepamiršo.

„Žinau, ką reiškia tapti našliu ir ką reiškia po to vėl atrasti meilę, – sakė jis „Mirror“. – Tačiau prisiminimai apie Cassie ir jos kovą su vėžiu niekada neišnyks.“

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Pierce'as Brosnanas su žmona Keely Shaye Smith (2018 m.)
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Pierce'as Brosnanas su žmona Keely Shaye Smith (2018 m.)

Deja, bet skausmas į aktoriaus gyvenimą grįžo ta pačia vėžio forma, praėjus 22 metams po Cassandros mirties, susirgus Charlottei, jos dukrai. Du vaikus auginusi 41-erių moteris mirė 2013-aisiais, praėjus vos kelioms dienoms po jos ir partnerio Alexo Smitho vestuvių.

„Su vėžiu Charlotte kovojo gracingai, drąsiai ir oriai“, – pranešime teigė aktorius.

Pierce’as prisipažino, kad dviejų brangių moterų netektis vos neprivedė jo prie depresijos. „Stiklinė man neatrodo pusiau pilna, patikėkite. Šalia manęs kartkartėmis atsisėda tamsus, melancholiškas airiškas šuo, – tada „Esquire“ sakė P.Brosnanas. – Stebint, kaip mylimo žmogaus gyvenimas yra po truputį iš jo atimamas baisios ligos, darosi labai sunku psichologiškai.“

Pagalbos priimti nepanoręs įsūnis

Cassandros mirtis psichologiškai paveikė ne tik Pierce’ą, bet ir jos sūnų Christopherį. Beveik iškart Christopheris pradėjo vartoti narkotikus, o jo gyvenimas tapo chaotišku. 1997-aisiais vyras trim mėnesiams atsidūrė už grotų dėl vairavimo išgėrus. Jaunam vyrui atsisakius priimti ne vieną kartą Holivudo žvaigždės, mylėjusio jį kaip savo sūnų, tiestą pagalbos ranką, P.Brosnanas turėjo priimti sudėtingą sprendimą ir nebesikišti į Christopherio gyvenimą.

Jis taip pat prieš 15 metų nustojo remti Christopherį finansiškai. „Galiu tik stipriai tikėti, kad jis pasveiks. Jis žino, kaip tai įveikti, bet nenori“, – 2005-aisiais žurnalui „Playboy“ sakė P.Brosnanas.

Meilė gydo žaizdas

Jau minėjome, kad Pierce’ui asmenines tragedijas padėjo įveikti dabartinė jo žmona Keely. Pasak aktoriaus, moteris jam suteikė tiek drąsos mėgautis gyvenimu, kiek jis niekada nebūtų pats sukaupęs.

Jis ir Keely šiuo metu gyvena kaip įmanoma ramesnį gyvenimą, nuo viešumos slepiasi savo aplinkai draugiškoje, 23 mln. dolerių (maždaug 21 mln. eurų) vertės viloje Malibu. Namai pastatyti iš perdirbto medžio, turi didelį sodą, kuriame stovi Budos statulos, įrengtos meditacijos zonos.

Neseniai aktorius prisipažino vis dar besižavintis savo 54-erių žmona. „Myliu jos gyvybingumą, jos aistrą. Kai Keely pažvelgia į mane, man suvirpa keliai“, – sakė vyras, kurio 26 metus trunkanti santuoka su Keely užsienio pramogų pasaulyje laikoma viena gražiausia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką