Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 15:03

Pikantiškas filmas „Dėl visko kaltas seksas“ – šviežio oro gurkšnis romantinių komedijų mėgėjams

Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
„ACME Film“ nuotr. / Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“

Lietuvą pasiekė naujoji romantinė komedija „Dėl visko kaltas seksas“ („Sleeping With Other People“), kurioje žiūrovai galės leistis į gyvenimišką istoriją apie du senus draugus, susitikusius po daugiau kaip dešimtmečio.

Šiandien jis – užkietėjęs mergišius, o ji – moteris, negalinti būti ištikima dėl vis dar liepsnojančios aistros slaptai simpatijai. Drauge šis keistas duetas neria į tikrų jausmų paieškas ir stengiasi padėti vienas kitam išsivaduoti nuo minties, kad viskas sukasi tik apie lovos reikalus.

Filme „Dėl visko kaltas seksas“ pagrindinius vaidmenis atliko žinomi komedijų aktoriai Alison Brie ir Jasonas Sudeikis.

VIDEO: Komedijos „Dėl visko kaltas seksas“ anonsas

Ši juosta – antrasis režisierės Leslye Headland filmas. Anksčiau ji yra sukūrusi 2012-ųjų romantinę komediją „Senmergės“ (angl. „Bachelorette“), kurioje vaidmenis atliko Kirsten Dunst, Lizzy Caplan ir Isla Fisher.

Naująjį Leslye Headland darbą vertinantys kritikai negaili kino kūrėjai gerų žodžių. Holivudo naujienų svetainės „The Wrap“ kino kritikai filmą „Dėl visko kaltas seksas“ vadina pikantiškiausia, juokingiausia ir protingiausiai sukurta romantine šių metų komedija. Jų teigimu, filmą galima lyginti su žanro pažiba, 2011-ųjų filmu „Sunokusios pamergės“ (angl. „Bridesmaids“). 

„ACME Film“ nuotr./Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
„ACME Film“ nuotr./Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“

Šmaikštūs naujosios juostos dialogai, realistiški herojai ir situacijos bei taikliai parinkti aktoriai, anot apžvalgininkų, verti ypatingų pagyrų. Nors kai kurie juokeliai yra ypač intymūs, talentingoji Leslye Headland priverčia žiūrovus kvatoti užuot leidusi kam nors jaustis nepatogiai.

Pagrindiniai filmo herojai Leini (akt. A.Brie) ir Džeikas (akt. J.Sudeikis) susipažino daugiau kaip prieš dešimtmetį mokydamiesi universitete. Tada būdami nepatyrę jie kartu prarado nekaltybę ir pasuko skirtingais keliais. Galiausiai jie susitinka dvylikos žingsnių programoje, skirtoje žmonėms, priklausomiems nuo kūniškų santykių. Iš tiesų nei Leini, nei Džeikas nėra pamišę dėl sekso, tiesiog jie nežino kito būdo išspręsti savo problemas. Pakankamai seksualinės įtampos gyvenime turintys seni pažįstami nutaria būti tik draugais ir padėti vienas kitam sustatyti gyvenime viską į vietas. Jie filme dalija vienas kitam šmaikščius lovos patarimus, kurių nė vienas tikrai galėtų tapti metų citata.

„ACME Film“ nuotr./Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
„ACME Film“ nuotr./Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“

Galiausiai, nors „Dėl visko kaltas seksas“ siužetas nėra įmantrus, jis nėra lengvai prognozuojamas, o spalvingi herojai ir nešabloniški jų pokalbiai tiesiog prikausto prie ekrano.

Gera dozė juoko su kruopele kokybiškos romantikos su Jasonu Sudeikiu ir Alison Brie jau pasiekė Lietuvos kino teatrus. 

Temos: 1 Jasonas Sudeikis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką