Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 10:40

„Piktadarės istorijos 2“ režisierius rėmėsi savo išgyvenimais: filmas – apie didžiausią tėvų baimę

Joachimas Ronningas
Filmo kūrėjų nuotr. / Joachimas Ronningas

Kino režisierius Joachimas Ronningas savo naujausią kino juostą „Piktadarės istorija 2“ (orig. „Maleficent: Mistress of Evil“) pagrindė paties, kaip tėvo, išgyvenimais.

„Piktadarės istorijos“ tęsinio režisierius J.Ronningas teigia, kad kiekvieno iš tėvų didžiausia baimė – kai jų vaikas palieka namus – sudarė netrukus kinuose pasirodysiančio filmo pagrindą. Norvegų režisierius perėmė Roberto Strombergo kėdę režisuojant kino studijos „Disney“ stulbinančios ir netikėtos „Miegančiosios gražuolės“ interpretacijos tęsinį.

Pasak J.Ronningo, pasaka apie motinos meilę ir netektį kilo iš jo, kaip tėvo, patirties ir baimės, kad jo vaikai vieną dieną paliks šeimos namus. Kalbėdamas fantastinio nuotykių filmo Europinėje premjeroje, jis sakė: „Filme princesė Aurora tampa moterimi – ji išsikrausto – kiekvienam tėvui tai yra didžiausia baimė.“

„Staiga tu jau nebesi pats svarbiausias žmogus pasaulyje. Taigi tai išgyvena Malefisenta. Ir tai yra itin sunku“, – mano režisierius.

„Karibų piratų“ režisierius pridūrė: „Tai yra būtent tie dalykai, kurie man labai patiko pirmajame filme ir į ką dėmesį atkreipė susirinkę žiūrovai bei gerbėjai.“

„Ir aš manau, kad santykiai tarp Auroros ir Malefisentos, motinos ir dukters, buvo vienas iš tų dalykų, kuris sukūrė ypatingą emociją“, – sako režisierius.

„Aš pats esu tėvas, todėl tai visiškai suprantu. Būtent todėl pasirinkau ir toliau tyrinėti šiuos sudėtingus santykius. Šią draugystę“, – teigia J.Ronningas.

Režisierius taip pat giria aktorę Angelina Jolie, kuri vaidina tituluotą tamsiąją pasakos karalienę, už jos „negailestingą“ darbą filmavimo aikštelėje.

„Ji negailestinga. Ji tokia darbšti. Mes praleidome mėnesių mėnesius dirbdami prie scenarijaus ir ragų, jos lūpų spalvos. Valandų valandas. Tai negailestingas darbas“, – sakė jis.

„Ir aš manau, kad tai ir yra pagrindinė priežastis – tas sunkus darbas – kodėl ji yra tokia didelė žvaigždė. Ji niekada nesustoja“, – sakė režisierius Joachimas Ronningas.

Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Piktadarės istorija 2“ kinuose nuo spalio 25 d.

Filmo anonsas:

VIDEO: PIKTADARĖS ISTORIJA 2 | Kinuose nuo spalio 25 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2019

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką