Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 04, 09:04

Pirmas Melindos Gates interviu po skyrybų: atskleidė, ar vėl pasiruošusi mylėti

Praėjusių metų gegužės mėnesį pasirodė netikėta žinia – skirtingais keliais pasuko milijardierius, korporacijos „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas (66) ir filantropė Melinda (57) Gates. Nors apie skyrybas abi pusės nebuvo linkusios atvirauti, po ilgos tylos pirmąkart viešai prabilo Melinda. Ketvirtadienį „CBS Mornings“ interviu metu filantropė atvirai papasakojo apie laiką po skyrybų ir atskleidė, ar jos širdis jau pasiruošusi naujiems jausmams.
Melinda Gates, Billas Gatesas
Melinda Gates, Billas Gatesas / „Scanpix“ nuotr.

„Tą dieną, kai ištekėjau, niekada nemaniau, kad išsiskirsiu. Tačiau atėjo laikas, kai pajutau, kad reikia pasukti kitu keliu. Nebetikėjau tuo, ką turime“, – ketvirtadienį interviu metu žurnalistei Gayle King pripažino Melinda Gates. Tai buvo pirmas kartas, kai filantropė viešai prabilo apie didelio atgarsio sulaukusias skyrybas su Billu Gatesu.

Interviu metu Melinda nusikėlė į praėjusių metų gegužę, kai kartu su buvusiu vyru nusprendė pasauliui pranešti apie jų skyrybas. Filantropė atskleidė žinojusi, kad žmonėms tai bus staigmena, tačiau nesitikėjo tokio naujienos masto.

„Jaučiausi blogai dėl to, tačiau negalėjau nuspėti, kad tai bus tokia didelė naujiena. Tikriausiai nieko panašus ir neįmanoma numatyti“, – sakė ji.

Paklausta apie Billo romaną su darbuotoja prieš 20 metų, apie kurį praėjusių metų gegužę patvirtino „Microsoft“ įkūrėjo atstovas spaudai, Melinda tikino jam atleidusi ir visą tai iki galo išjautusi dar prieš skyrybas.

Interviu metu moteris patvirtino, kad šiuo metu su buvusiu vyru palaiko darbinius santykius, tačiau netrukus pridūrė, kad „vis dar reikia iki galo pasveikti“, jog galėtų vadintis draugais.

Nors skaudžiausi išgyvenimai jau praeityje, Melinda neslėpė, kad vis dar pasitaiko sunkių ir liūdnų akimirkų.

„Daugelį dienų liejau ašaras. Buvo dienų, kai tiesiogine ta žodžio prasme gulėjau ant grindų ir galvojau, kaip atsikelti, kaip toliau judėti pirmyn. Skausmingi dalykai greit nepraeina“, – sakė ji ir pridūrė, kad jau pradėjo savo gijimo kelionę.

„Jaučiuosi taip, lyg dabar versčiau kitą skyriaus puslapį“, – atviravo Melinda.

Vida Press nuotr./Billas ir Melinda Gatesai
Vida Press nuotr./Billas ir Melinda Gatesai

Žurnalistei Gayle King paklausus, ar nei karto nesigailėjo savo sprendimų ir nekaltino savęs, Melinda ryžtingai pateikė savo atsaką: „Šiai santuokai atidaviau kiekvieną dalelę savęs. Šiai santuokai buvau įsipareigojusi nuo tos dienos, kai susižadėjome, iki tos dienos, kai išsiskyrėme“.

„Aš nepadariau nieko blogo, todėl galvą laikau iškėlus aukštai“, – pridūrė ji.

Paklausta, ar yra pasiruošusi pasimatymams ir naujiems jausmas, Melinda su šypsena atsakė: „Neabejotinai!“.

„Šiek tiek jau panardinau kojos pirštą į šį vandenį“, – metaforiškai sakė Melinda ir pažymėjo, kad „vanduo“ yra „įdomus“, taip užmindama mįslę apie naujas pažintis.

Visas interviu įrašas:

VIDEO: Melinda French Gates on having no regrets: "I gave every single piece of myself to this marriage."

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką