Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 11d. 10:56

Pirmosios BAFTA apdovanojimų nakties laimėtojai: kas triumfavo?

BAFTA apdovanojimų statulėlės
AFP/„Scanpix“ nuotr. / BAFTA apdovanojimų statulėlės

Balandžio 10 d. naktį prasidėjo Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimai (BAFTA), kurių metų buvo išdalytos pirmosios „Auksinės kaukės“ statulėlės. Be to, prieš paskelbiant pirmuosius laimėtojus, apdovanojimų vedėja Clara Amfo tylos minute pagerbė princo Philipo atminimą.

Nors pagrindiniai apdovanojimai bus įteikti sekmadienį, tačiau šeštadienį taip pat buvo paskelbti pirmieji laimėtojai. Virtuali ceremonija, kurią iš Karališkosios Alberto salės vedė radijo laidų vedėja Clara Amfo, buvo pradėta tylos minute, skirta pagerbti princo Philipo atminimą.

Vida Press nuotr./Clara Amfo
Vida Press nuotr./Clara Amfo

Įprastai ceremonijoje dalyvauja Kembridžo hercogai princas Williamas ir Kate Middleton, kurie šiemet turėjo pristatyti iš anksto nufilmuotą pokalbį. Vis dėlto buvo nuspręsta, kad dėl Edinburgo kunigaikščio mirties pora šių metų apdovanojimuose nedalyvaus.

Vis dėlto šeštadienio naktį virtualiai buvo išdalytos pirmosios BAFTA apdovanojimų statulėlės.

GERIAUSIA AKTORIŲ ATRANKA:

„Rocks“, Lucy Pardee,

„Calm With Horses“, Shaheen Baig,

„Judas and the Black Messiah“, Alexa L. Fogel,

„Minari“, Julia Kim,

„Promising Young Woman“, Lindsay Graham Ahanonu, Mary Vernieu.

GERIAUSIAS KOSTIUMO DIZAINAS:

„Ma Rainey’s Black Bottom“, Ann Roth,

„Ammonite“, Michael O’connor,

„The Dig“, Alice Babidge,

„Emma“, Alexandra Byrne,

„Mank“, Trish Summerville.

GERIAUSIAS GRIMAS:

„Ma Rainey’s Black Bottom“, Matiki Anoff, Larry M. Cherry, Sergio Lopez-Rivera, Mia Neal,

„The Dig“, Jenny Shircore,

„Hillbilly Elegy“, Patricia Dehaney, Eryn Krueger Mekash, Matthew Mungle,

„Mank“, Kimberley Spiteri, Gigi Williams,

„Pinocchio“, Mark Coulier.

GERIAUSIAS PRODUKCIJOS DIZAINAS:

„Mank“, Donald Graham Burt, Jan Pascale,

„The Dig“, Maria Djurkovic, Tatiana Macdonald,

„The Father“, Peter Francis, Cathy Featherstone,

„News of the World“, David Crank, Elizabeth Keenan,

„Rebecca“, Sarah Greenwood, Katie Spencer.

GERIAUSIAS GARSAS:

„Sound of Metal“, Jaime Baksht, Nicolas Becker, Phillip Bladh, Carlos Cortés, Michelle Couttolenc,

„Greyhound“, Beau Borders, Christian P. Minkler, Michael Minkler, Warren Shaw, David Wyman,

„News of the World“, Michael Fentum, William Miller, Mike Prestwood Smith, John Pritchett, Oliver Tarney,

„Nomadland“, Sergio Diaz, Zach Seivers, M. Wolf Snyder,

„Soul“, Coya Elliott, Ren Klyce, David Parker.

GERIAUSI SPECIALIEJI EFEKTAI:

„Tenet“, Scott Fisher, Andrew Jackson, Andrew Lockley,

„Greyhound“, Pete Bebb, Nathan Mcguinness, Sebastian Von Overheidt,

„The Midnight Sky“, Matt Kasmir, Chris Lawrence, David Watkins,

„Mulan“, Sean Faden, Steve Ingram, Anders Langlands, Seth Maury,

„The One and Only Ivan“, Santiago Colomo Martinez, Nick Davis, Greg Fisher.

GERIAUSIAS BRITŲ TRUMPAMETRAŽIS FILMAS:

„The Present“, Farah Nabulsi,

„Eyelash“, Jesse Lewis-Reece, Ike Newman,

„Lizard“, Akinola Davies, Rachel Dargavel, Wale Davies,

„Lucky Break“, John Addis, Rami Sarras Pantoja,

„Miss Curvy“, Ghada Eldemellawy.

GERIAUSIAS BRITŲ TRUMPAMETRAŽIS ANIMACINIS FILMAS:

„The Owl and the Pussycat“, Mole Hill, Laura Duncalf,

„The Fire Next Time“, Renaldho Pelle, Yanling Wang, Kerry Jade Kolbe,

„The Song of A Lost Boy“, Daniel Quirke, Jamie Macdonald, Brid Arnstein.

Sekmadienį bus paskelbti likę nugalėtojai, įskaitant geriausią filmą, režisierių, scenarijų, animacinį filmą ir vaidybą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką