Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 19d. 09:36

„Playboy“ atsisveikino su Hugh Hefneriu: jis tapo pirmuoju vyru, papuošusiu žurnalo viršelį

„Playboy“ atsisveikino su Hugh Hefneriu išspausdinęs jo nuotrauką ant viršelio
„Vida Press“ ir „Playboy“ nuotr. / „Playboy“ atsisveikino su Hugh Hefneriu išspausdinęs jo nuotrauką ant viršelio

„Playboy“ naujame numeryje pagerbė rugsėjo 27-ąją mirusį žurnalo įkūrėją Hugh Hefnerį – jis tapo pirmuoju vyru žurnalo istorijoje, kuris ant viršelio pasirodė vienas pats, be jokios seksualios merginos šalia.

Ant „Playboy“ lapkričio/gruodžio numerio viršelio išspausdinta 1965 metais daryta nespalvota Larry Gordono nuotrauka. Tame portrete legendiniam „Playboy“ leidėjui yra 39-eri metai.

Su šiuo viršeliu Hugh Hefneris tapo pirmuoju vyru žurnalo istorijoje, kuris ant „Playboy“ viršelio pasirodė vienas pats.

Iki tol ant „Playboy“ viršelio jau yra buvę 10 kitų vyrų, tačiau jie visada būdavo įsiamžinę kartu su seksualiais modeliais.

Kaip praneša „Playboy“, Hugh Hefneris mirė likus vos dviem dienoms iki tada, kai šis numeris turėjo būti atiduotas į spaustuvę, tad laiko pakeitimas buvo likę labai mažai.

Pirmi šeši žurnalo puslapiai dedikuoti Hugh Hefnerio gyvenimui pagerbti. Apie savo garsųjį tėvą parašė ir Cooperis Hefneris, kuris yra perėmęs vadovavimą „Playboy“ imperijai.

15min primena, kad Hugh Hefneris mirė rugsėjo 27-ąją savo garsiojoje „Playboy“ viloje, apsuptas šeimos narių – jam buvo 91-eri. Spalio 1-ąją jis tyliai buvo palaidotas per privačias laidotuves – amžinojo poilsio Hugh Hefneris atgulė greta Marilyn Monroe, pirmosios „Playboy“ viršelio žvaigždės.

Hugh Hefnerio nuotrauka ant „Playboy“ viršelio
Hugh Hefnerio nuotrauka ant „Playboy“ viršelio

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką