Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 1d. 16:03

„Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefnerio našlė Crystal Harris vis tik gaus įspūdingą palikimą

Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris
Vida Press nuotr. / Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris

Mirus „Playboy“ įkūrėjui Hugh Hefneriui sklido kalbos, kad našle likusi jo jaunoji žmona Crystal Harris (31 m.) gali likti be palikimo, tačiau paaiškėjo, kad ji gaus 7 milijonų dolerių vertės namą ir apie 5 milijonus dolerių grynais.

Anksčiau buvo pranešama, kad 60 metų už jį jaunesnė gražuolė Crystal Harris į savo vyro turtą po jo mirties nepretenduoja, aiškėja, kad „kąsnį“ palikimo ji atsirieks.

Vida Press nuotr./Crystal Harris
Vida Press nuotr./Crystal Harris

Portalas „Us Weekly“ praėjusią savaitę skelbė, kad Hugh Hefneris ir Crystal Harris dar prieš jų vestuves, kurios įvyko 2012-ųjų gruodį, buvo pasirašę priešvedybinę sutartį, o naujoji jo žmona tapusi ponia Hefner nebuvo įtraukta į iš anksčiau sudarytą legendinio leidėjo testamentą. Vis tik jai pavyks gauti dalį velionio vyro turto.

Naujomis žiniomis, C.Harris gaus įspūdingą 550 kv.m. namą Holivude su 4 miegamaisiais, lauko baseinu, rašo dailymail.com. H.Hefneris 2012-aisiais – metus iki vedybų su C.Harris – namą pirko už beveik 5 milijonus dolerių ir jį patikėjo savo mylimajai. Namo vertė šiuo metu siekia net 7 milijonus JAV dolerių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laidotuvės be pompastikos: Hugh Hefneris atgulė amžinojo poilsio

Zillow.com nuotr./Hugh Hefnerio vila Holivude
Zillow.com nuotr./Hugh Hefnerio vila Holivude

Be įspūdingo namo C.Harris laukia ir nemenka suma pinigų – ji turėtų gauti net 5 milijonus dolerių.

Hugh Hefneris visą savo turtą testamentu yra pažadėjęs padalinti keturiems savo vaikams, Pietų Kalifornijos universiteto filmų mokyklai ir kelioms labdaros organizacijoms.

2013-ųjų žiniomis, Hugh Hefnerio turtas buvo vertas 43 mln. JAV dolerių, tačiau tada dar nebuvo parduota jo garsioji „Playboy“ vila, už kurią jis pernai vasarą gavo 100 mln. JAV dolerių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirus H.Hefneriui, legendinė „Playboy“ vila pagaliau atiteks tikrajam savininkui

Crystal Harris buvo trečioji Hugh Hefnerio žmona. Jiedu pora tapo 2009-ųjų sausį, kai gražuolei blondinei tebuvo 22-eji – Hugh už ją vyresnis buvo net 60 metų ir pagal amžių tiko jai į senelius!

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Playboy“ viršelis su „pabėgusia nuotaka“ Crystal Harris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Playboy“ viršelis su „pabėgusia nuotaka“ Crystal Harris

2010-aisiais per Kūčias pora susižadėjo, tačiau praėjus pusmečiui tuo metu 25-erių Crystal Harris persigalvojo ir likus vos penkioms dienoms iki birželį suplanuotų pompastiškų vestuvių skandalingai nutraukė sužadėtuves.

Tuo metu, kai turėjo įvykti jų vestuvės, prekyboje turėjo pasirodyti ir naujas „Playboy“ numeris, ant kurio viršelio buvo Crystal Harris, pristatoma kaip naujoji ponia Hefner. Tačiau kone paskutinę minutę atšaukus vestuves, laiko pakeisti viršelį nebebuvo, tad „Playboy“ numeris ir išėjo su „naujosios ponios Hefner“ nuotrauka – spėta tik pridėti didžiulį prierašą „Pabėgusi nuotaka“.

Tačiau vėliau jiedu susitaikė ir galiausiai vis tiek susituokė – vyru ir žmona Hugh Hefneris ir Crystal Harris tapo 2012-ųjų gruodžio 31-ąją.

Hugh Hefneris rugsėjo 27-ąją mirė nuo natūralių priežasčių sulaukęs 91-erių metų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką