Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 6d. 08:41

Po 22-ų metų legendinių „Vyrų juodais drabužiais“ istoriją pakeis moteris

Tessa Thompson ir Liamas Neesonas
Organizatorių nuotr. / Tessa Thompson ir Liamas Neesonas

Prieš 22 metus prasidėjusi ir per tą laiką daugiau nei pusantro milijardo dolerių uždirbusi franšizė „Vyrai juodais drabužiais“ jau birželio 14 dieną grįžta į kino teatrus pavadinimu „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“. Tiesa, vietoje kultinio Willo Smitho bei Tommy Lee Joneso dueto šįkart pamatysime visiškai kitas Holivudo žvaigždes ir jos tikrai nustebins ne tik pavardėmis, bet ir tuo, kad pakeis visą šios franšizės istoriją.

Juostos pagrindinius herojus, kurie stos į kovą su nežemiškais siaubūnais, filme įkūnys Chrisas Hemsworthas bei Tessa Thompson. Šiuos du aktorius žiūrovai jau turėjo progą pažinti tokiose juostose kaip „Toras: Pasaulių pabaiga“ bei „Keršytojai: pabaiga“.

Kaip rašo portalas „Cinemablend“, Holivude nėra labai įprasta, kad tie patys aktoriai, jei tai nėra tęsiniai, taip dažnai ir tiek daug dirba kartu.

VIDEO: VYRAI JUODAIS DRABUŽIAIS: PASAULINĖ GRĖSMĖ - tik kinuose nuo birželio 14 d.

„Darbas su Tessa man kaip dovana. Nuostabu, kai gali nebegaišti laiko susipažinimui su partneriu, kai nebereikia derintis ir šlifuotis savo charakterių. Galėjome tiesiog ateiti į filmavimo aikštelę ir iškart pradėti dirbti. Tai labai didelis privalumas“, – pasakoja Ch.Hemsworthas.

Na, o naujoji juosta tikrai pakeis franšizę, juk pagrindiniai vaidmenys teko nebe dviems vyrams, o vyrui ir moteriai.

Organizatorių nuotr./Filmo „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ akimirka
Organizatorių nuotr./Filmo „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ akimirka

„Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ prasideda nuo jaunos merginos (aktorė T.Thompson), vaikystėje pamačiusios kai ką nepamirštamo ir 20 metų ieškojusios už tai atsakingų žmonių juodais rūbais. Išklausiusi jos istorijos, MIB vadovė, agentė O (akt. Emma Thompson) nusprendžia suteikti merginai šansą ir išsiunčia šviežiai iškeptą agentę M į Vyrų juodais drabužiais padalinį Londone.

Organizatorių nuotr./Filmo „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ akimirka
Organizatorių nuotr./Filmo „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“ akimirka

Ten ją pasitinka Londono skyriaus vadovas, Vyresnysis agentas T (akt. L.Neesonas). Suporavęs M su geriausiu savo agentu H (akt. Ch.Hemsworthas), T liepia jiems išsiaiškinti bene didžiausią istorijoje organizacijai kilusią grėsmę. Pasirodo, tarp Vyrų juodais drabužiais atsirado išdavikas, kuris ne tik sabotuoja organizacijos veiklą, bet ir kelia grėsmę visos Žemės, o galbūt ir Visatos išlikimui.

Na, o kaip visa ši 22 metus trunkanti istorija baigsis šįkart, sužinosime jau birželio 14 dieną, kai kino teatruose pasirodys juosta „Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė“.

15min primena, kad naujame filme išvys ir lietuvišką veidą – vaidmenį filme sukūrė lietuvių aktorė Aistė Diržiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką