Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 2d. 08:34

Po „Fox“ ir „Disney“ susijungimo žiūrovai gali tikėtis bendro Iksmenų ir „Marvel“ superherojų filmo

Kompanijos „Disney“ kino naujienos
Kadras iš filmo / Kompanijos „Disney“ kino naujienos

Kaip buvo pranešta dar birželio mėnesį, kino studija „20th Century Fox“ pritarė daugiau nei 62 milijardų JAV dolerių „Disney“ pasiūlymui, todėl šių bendrovių susijungimas vis labiau artėja prie finišo tiesiosios. Tai reiškia, jog netrukus „Marvel“ kino visatos veikėjai gyvens po vienu stogu su Iksmenais – ir ši santuoka gali įvykti greičiau nei tikisi patys nekantriausi kino gerbėjai.

Pirmuoju kino studijų „Fox-Marvel“ filmu, kurį išleis „Disney“, pretenduoja tapti fantastinis nuotykių epas „Tamsusis Feniksas“ („Dark Phoenix“).

Ši kino juosta nesenai buvo atidėta į 2019 metų birželio mėnesį, t.y. datą, kuri nesikirstų su būsimomis kino studijos „Disney“ premjeromis.

Vis dėlto mažai tikėtina, kad pastarajame filme, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Sophie Turner, jau išvysime „Marvel“ kino visatos personažus, nes filmavimo darbai buvo užbaigti dar prieš kino studijoms „Disney-Fox“ sukertant rankomis. Iš teisinės pusės, kol galutinai neįvyks susijungimas, bendrovėms nėra leidžiama derinti savo projektų.

Tačiau šios dvi milžiniškos kino visatos gali būti sujungtos jau netolimoje ateityje, tikriausiai po sekančio Iksmenų franšizei priklausančio mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Naujieji mutantai“ („New Mutants“), kadangi jo kūrimas beveik užbaigtas.

Daugelis spėlioja kaip greitai projektai, kuriuos kino studija „Disney“ paveldės iš „20th Century Fox“, susijungs savo istorijose, kadangi po sandorio „Disney“ perims sunkiai suskaičiuojamą naujų bei jau kuriamų kino projektų sąrašą.

Kino studija „20th Century Fox“ taip pat pradėjo keisti savo filmų tvarkaraštį, kuris, tikėtina, perkels konkurenciją nuo „Disney“ premjerų.

Vienas iš tokių, pagal kultinį Agatos Kristi romaną sukurtos psichologinės dramos „Žmogžudystė Rytų eksprese“ („Murder on the Orient Express“) tęsinys „Mirtis ant Nilo“ („Death on the Nile“) turėjo pasirodyti 2019 m. gruodžio 20 d., tą pačią dieną kaip naujausias „Žvaigždžių karų“ epizodas, bet dabar yra perkeltas į 2020 m. rudenį.

Kino studija „20th Century Fox“ taip pat perkėlė mokslinės fantastikos trilerio „Ad Astra“, su Holivudo žvaigžde Bradu Pittu priešakyje, premjerą į neužimtą vietą kitų metų gegužės mėnesyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:01
01:06
02:03

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką