Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pokalbyje dėl sunkiausio pasaulyje darbo dalyvavę žmonės neteko žado sužinoję, koks tai darbas

Darbo pokalbis dėl sunkiausio darbo pasaulyje
Kadras iš „Youtube“ / Darbo pokalbis dėl sunkiausio darbo pasaulyje
Šaltinis: 15min
1
A A

JAV laikraščiuose ir internete buvo paviešintas darbo skelbimas, kuris drąsiai skelbė, esą tai – pats sunkiausias darbas pasaulyje. Tikėdamiesi, kad galbūt už šį darbą bus labai dosniai mokama, 24 žmonės nusprendė surizikuoti ir dalyvauti pokalbyje dėl sunkiausio darbo pasaulyje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iš tiesų tai reklamos kompanijos „Mullen“ projektas – ji išgalvojo darbo vietą, pareigybę pavadindama tiesiog „operacijų vadovas“, ir filmavo darbo pokalbio dalyvių reakcijas sužinojus, ką reikės daryti, kiek už tai bus mokama ir galiausiai – koks tai darbas iš tiesų.

Pokalbyje, kuris vyko per „Skype“, interesantai sužinojo, kad dirbti jiems teks praktiškai visą laiką – 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Be jokių išeiginių, atostogų ar net šventinių dienų. Net miegodamas įmonės ieškomas darbuotojas privalėtų būti pasiruošęs ir reikalui esant atsikelti ir pradėti dirbti tuojau pat. Taip pat įmonė teigė ieškanti visapusiškai išsilavinusio darbuotojo, kuris turėtų bent kelis aukštojo mokslo diplomus iš skirtingų sričių – medicinos, finansų, taip pat reikalingi kulinariniai gebėjimai.

VIDEO: Pokalbis dėl sunkiausio darbo pasaulyje

Paklausus, koks būtų tokio darbo atlyginimas, interesantams buvo atsakyta, kad jokio – dirbti jie turėtų visiškai už dyką. Daugelis jų negalėjo patikėti, jiems tokios darbo sąlygos pasirodė per daug žiaurios.

Tačiau su jais darbo pokalbio metu bendravęs vyras lyg niekur nieko tarė: „O kas, jeigu aš pasakyčiau, kad kai kas šiuo metu jau dirba šį darbą? Milijardai žmonių, tiesą sakant. Tai mamos“, – tokį gana logišką atsakymą išgirdo darbo pokalbio dalyviai, kurie sutiko, kad mamos iš tikrųjų atitinka visus šiuos reikalavimus ir jos dirba patį sunkiausią darbą pasaulyje.

Šis projektas buvo sukurtas artėjančios Motinos dienos proga.

Ar sutinkate, kad mamos darbas – sunkiausias pasaulye?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką