Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 11d. 08:36

Priklaupti ant kelio gali ir moterys: garsios damos, pasipiršusios savo mylimiesiems

Barry Dilleris ir Diane Von Furstenberg, Pink ir Carey Hartas, Daxas Shepardas ir Kristen Bell
Vida Press nuotr. / Barry Dilleris ir Diane Von Furstenberg, Pink ir Carey Hartas, Daxas Shepardas ir Kristen Bell
Šių garsių porų meilės istorijoje sakinys „Ir tada ji pasakė „taip“ skamba kiek kitaip. Vietoje to, kad lauktų, kol joms bus pasiūlyta tekėti, kai kurios žinomos moterys pačios pasipiršo savo partneriams.

Štai, pavyzdžiui, dainininkė Pink savo mylimojo Carey Harto tapti jos vyru paprašė 2005-aisiais motokroso varžybose.

Kaip rašo Insider.com, ekstremalaus sporto atstovui važiuojant trečią ratą, Pink iškėlė specialią žinutėms motociklininkams perduoti skirtą lentą, ant kurios buvo parašyti ne tarpiniai rezultatai ar trasos įveikimo laikas, o trys žodžiai „Ar vesi mane?“

Dideliu greičiu skriejančio motociklo C.Hartas stabdyti neskubėjo, todėl įveikus ratą jis vėl pamatė iškeltą lentą, tik šįkart joje švietė žodis „Rimtai“.

Dainininkė iš tiesų nejuokavo ir 2006-aisiais Kosta Rikoje ji ištekėjo už savo mylimojo. Pora augina du vaikus.

Vida Press nuotr./Dainininkė Pink su vyru ir vaikais „Country Music Awards“ apdovanojimų ceremonijoje
Vida Press nuotr./Dainininkė Pink su vyru ir vaikais „Country Music Awards“ apdovanojimų ceremonijoje

Neįprastu būdu pasiūlymo susituokti iš savo partnerės Kristen Bell sulaukė ir Daxas Shepardas. Pora kadaise buvo užsiminusi, kad susituoks tik tada, kai tai galės padaryti visos poros – ne tik heteroseksualios, bet ir homoseksualios.

2013-aisiais JAV Aukščiausiajam teismui atmetus bylą, kurioje reikalauta uždrausti tos pačios lyties asmenų santuokas, K.Bell skubėjo tuo pasidžiaugti bei pasipiršti savo mylimajam, tuos jau anksčiau minėtus tris žodžius parašydama tviteryje.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Daxas Shepardas ir Kristen Bell
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Daxas Shepardas ir Kristen Bell

Nors mados dizainerė Diane von Furstenberg iš savo partnerio Barry Dillerio sulaukė ne vieno pasiūlymo tekėti, moteris juos atmetė, kol vieną dieną pati jam pasipiršo.

„Kartą nežinojau, ką jam dovanoti per gimtadienį, todėl paskambinusi pasakiau „Žinai, jei nori, tavo gimtadienio proga tekėsiu už tavęs“, – sakė žinoma moteris „O Magazine“.

Į šį klausimą B.Dilleris atsakė „Pažiūrėsiu, ar galiu tai suorganizuoti“.

Vestuvės įvyko ir laimingai santuokoje juodu gyvena nuo 2001-ųjų.

Vida Press nuotr./Barry Dilleris ir Diane von Furstenberg
Vida Press nuotr./Barry Dilleris ir Diane von Furstenberg

Be savo aktorinių sugebėjimų, Elizabeth Taylor taip pat garsėja nemažu santuokų skaičiumi. Kaip rašo Insider.com, net aštuonis kartus ištekėjusi, metaforiškai ant kelio ji priklaupė tik kartą, prašydama kolegos Michaelo Wildingo rankos.

E.Taylor M.Wildingui pasipiršo 1952-aisiais, jiems drauge filmuojantis Anglijoje. Susilaukę dviejų vaikų, juodu 1957-aisiais išsiskyrė.

Vida Press nuotr./Elizabeth Taylor ir Michaelas Wildingas
Vida Press nuotr./Elizabeth Taylor ir Michaelas Wildingas

Net po septynerių draugystės metų pasiūlymo drauge žengti prie altoriaus iš mylimojo Bretto Diero, serialo „Skaistuolė Džeinė“ žvaigždės, nesulaukusi aktorė Haley Lu Richardson nusprendė paimti vadeles į savo rankas.

Laidoje „Busy Tonight“ jos vedėjai Busy Philips ji sakė: „Tiesiog paklausiau. Nei vienas mūsų nesame beprotiški romantikai, tad nieko nebuvome suplanavę. Jis sėdėjo ir valgė picą, pasakojo anekdotą, kurį viename interviu sakė Shia LaBeoufas, o aš, apsimetusi anekdotą aiškinančiu Shia LaBeoufu, kažkodėl jį pertraukiau ir paklausiau „Ar nori mane vesti?“

Vida Press nuotr./Brettas Dieras ir Haley Lu Richardson
Vida Press nuotr./Brettas Dieras ir Haley Lu Richardson

Ar galite patikėti, kad net pačiai Britney Spears yra tekę (vėlgi metaforiškai) klauptis ant kelio? Klausimą, ar taptų jos vyru, dainininkė 2004-aisiaisu uždavė tuometiniam mylimajam Kevinui Federline’ui.

Kaip ji pasakojo „Entertainment Weekly“, pora skrido iš Airijos į Niujorką, kai pradėjo kalbėti apie vedybas. Ne jųdviejų.

Tačiau netrukus įsimylėjėliai jau planavo savąsias, kai B.Spears pasipiršo K.Federline’ui. Deja, santuoka nutrūko vos po trejų metų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Britney Spears ir Kevinas Federline'as 2004 metais
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Britney Spears ir Kevinas Federline'as 2004 metais

2009-aisiais savo partneriui Davidui Otungai pasipiršo ir Jennifer Hudson, praėjus penkiems mėnesiams nuo tada, kai tekėti už jo jai pasiūlė mylimasis.

Pasirodo, D.Otunga J.Hudson rankos paprašė per jos gimtadienį, o ji, nusprendusi atsilyginti tuo pačiu, minint jo gimtadienį, taip pat priklaupė ant kelio, įteikdama žiedą su penkių karatų deimantu.

Tačiau drauge praleidę net 10 metų, pora 2017-aisiais pasuko skirtingais keliais.

Vida Press nuotr./Jennifer Hudson ir Davidas Otunga
Vida Press nuotr./Jennifer Hudson ir Davidas Otunga

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką