Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 14d. 21:45

Princas Harry ir Meghan Markle laukiasi antros atžalos

Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press nuotr. / Meghan Markle ir princas Harry

Princas Harry ir Meghan Markle laukiasi antros atžalos, praneša BBC.

Šią žinią princo Harry ir Meghan Markle atstovas spaudai pranešė sekmadienio vakarą.

Atstovas spaudai sakė, kad jie „džiaugiasi“ šia žinia. Ir taip pat pasidalijo žavia nespalvota nuotrauka. Joje galima pamatyti po medžiu prigulusius princą Harry ir Meghan, kuri glosto savo nėščiosios pilvuką.

„Mes galime patvirtinti, kad Archie bus vyresnysis brolis. Sasekso hercogai džiaugiasi, kad laukiasi antrojo vaiko“, – komentavo atstovas spaudai.

Vida Press nuotr./Princas Harry, Meghan Markle
Vida Press nuotr./Princas Harry, Meghan Markle

15min primena, kad praeitų metų rudenį itin atvirame rašinyje „The New York Times“ Sasekso hercogienė atskleidė patyrusi persileidimą. Tragedija įvyko vieną įprastą liepos mėnesio rytą, iš lovos jų namuose JAV keliant sūnų Archie.

Leidiniui, kurį cituoja „Evening Standard“, skirtame tekste Sasekso hercogienė kūdikio netektį apibūdino kaip „nepakeliamą sielvartą“.

„Netekti vaiko reiškia su savimi nešiotis nepakeliamą sielvartą, kurį patiria daugelis, bet apie kurį kalba tik keli“, – teigė ji.

Tekste, kurio pavadinimas „Losses We Share“, Meghan Markle rašė, jog rankose laikydama sūnų Archie ji pajuto stiprų skausmą.

„Sukniubau ant grindų su juo rankose, niūniavau lopšinę, kad abu išliktume ramūs – linksmą melodiją, priešingą jausmui, kad nutiko kažkas blogo.

Vida Press nuotr./Meghan Markle su sūnumi Archie
Vida Press nuotr./Meghan Markle su sūnumi Archie

Rankose spausdama savo pirmagimį žinojau, kad netenku antrojo. Praėjus kelioms valandoms, gulėjau ligoninės lovoje, laikiau savo vyro ranką. Jo delne pajutau ramybę, pabučiavau krumplius, drėgnus nuo mūsų abiejų ašarų. Spoksant į šaltas baltas sienas man akyse atsirado rūkas. Bandžiau įsivaizduoti, kaip mes su tuo susitvarkysime.“

Toliau princo Harry žmona pasakojo, kaip viešumoje ji stengėsi neparodyti, jog atsitiko tokia nelaimė, ir prisiminė interviu su žurnalistu Tomu Bradby, filmuotą jų kelionės po Pietų Afriką metu. Jam pasiteiravus, kaip hercogienė jaučiasi, ši atsakė: „Dėkui, kad paklausei. Ne daug žmonių teiravosi, ar man viskas gerai.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką