Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 18d. 18:21

Princese Diana save laikantis 4-erių berniukas: „Dvasios pasiima naktį, o grąžina tik ryte“

Davido Campbello sūnus Billy ir princesė Diana
„Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr. / Davido Campbello sūnus Billy ir princesė Diana

Sekmadienį laidų vedėjas Davidas Campbellas (45) viešai pareiškė, kad jo ketverių metų sūnus Billy įsitikinęs, jog į jį reinkarnavosi princesė Diana. Tai apskriejo visą britų žiniasklaidą. Laidai „Today Extra“ vyras atskleidė ir daugiau įdomių detalių apie berniuko pasakojimus – norėdama išsiaiškinti tiesą, šeima netgi atliko testą, kurio rezultatai išties nustebino.

Apie antgamtinius reiškinius, kuriuos pasakoja Billy, laidų vedėjas su žmona Lisa sekmadienį pirmą kartą prasitarė žurnalui „Stellar“.

Tačiau laidai „Today Extra“ pora atskleidė daugiau detalių apie tai, kaip jie tikrino berniuko žinias apie 1997 m. Paryžiuje žuvusią princesę Dianą. Tiesa, visų nuostabai, atsakydamas į klausimus, berniukas nė karto nesuklydo.

„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su žmona Lisa
„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su žmona Lisa

„Mes atlikome testą. Sudėjome nuotraukas su visomis pilimis, tarp jų ir Balmoralo, Vindzoro, ir paklausėme, kuri iš jų buvo tavo? Ir jis iškart atsakė, kad ši“, – berniukui parodžius į Balmoralo pilį stebėjosi vyras.

Būtent šioje škotiško stiliaus pilyje princesė Diana su kitais karališkosios šeimos nariais leisdavo laisvalaikį. Toje pačioje pilyje ji praleido ir medaus mėnesį su princu Charlesu.

Nors berniukas teisingai parodė vienos iš garsiausių pasaulio moterų pilį, pora vis tiek sunkiai tiki šiais teiginiais, kad praeitame gyvenime jų sūnus buvo princesė Diana. Vis dėlto sūnaus pasakojimai apie ateinančias dvasias, kurios tik kitą rytą grąžina berniuką, ne juokaus įbaugino tėvelius.

„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su sūnumi Billy
„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su sūnumi Billy

„Billy prastai miegodavo, kai buvo kūdikis, todėl kartą Lisa pas jį nuėjo ir paklausė, kodėl nesimiega. Berniukas atsakė, kad jie ateina ir jį pasiima. Lisai paklausus, kas yra tie „jie“, Billy parodė į stogą ir pasakė, kad jie. Tačiau pasiėmę berniuką visada jį grąžina ryte“, – neįtikėtinus dalykus pasakojo berniuko tėtis.

D.Campbello sūnus nėra vienintelis šeimos vaikas. Pora taip pat augina dar dvi atžalas: devynerių Leo ir ketverių Betty.

Apie neįprastus Billy pasakojimus vyras ir jo žmona Lisa pirmą kartą papasakojo žurnalui „Stellar“.

„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su šeima
„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su šeima

„Viskas prasidėjo, kai kažkas mano žmonai Lisai davė kortelę su princese Diana. Billy, kuriam tuo metu buvo dveji, pasakė „Žiūrėk! Čia aš, kai buvau princesė“, – pasakojo D.Campbellas.

Vyras su žmona neturėjo nė žalio supratimo, iš kur jų mažametis berniukas žino tiek daug apie karališkąją šeimą ir ypač apie princesę Dianą. Šeima negali patikėti berniuko išprusimu, žinant, kad jie beveik nekalbėdavo apie karališkos šeimos narius ir jų istoriją.

Visgi, po berniuko pasakojimų, šeima sumanė padaryti specialų testą, kuris įrodytų, ar Billy nemeluoja. Tačiau pora dar labiau nustebo, kai sūnus pradėjo pasakoti apie princesės brolį Johną, kuris mirė 1960 m.

„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su sūnumi Billy
„Instagram“ nuotr./Davidas Campbellas su sūnumi Billy

Berniukas pasakojo, kad turėjo brolių ir seserų, todėl laidų vedėjas, nežinodamas, kas yra Johnas, į paieškų sistemą „Google“ įrašė princesės brolio vardą. Šeima apstulbo sužinojusi, kad moteris tikrai turėjo brolį.

15min primena, kad tragedija, kuri įvyko Paryžiuje, nusinešė ne tik legendinės princesės Dianos gyvybę, bet ir jos vaikino, prodiuserio Dodi Fayedo ir vairuotojo Henrio Paulo gyvybes. Apie princesę iki šių dienų kalbama šiltais žodžiais, kurie įrodo, kad ji paliko stiprų atminimą po savo mirties.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką