Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 10:26

Princo Philipo testamente – dosni padėka personalui

Princo Philipo gyvenimo akimirkos
Vida Press nuotr. / Princo Philipo gyvenimo akimirkos
Balandžio 9 dieną ramiai Vindzoro pilyje miręs princas Philipas paskutinėmis gyvenimo savaitėmis apgalvojo visas testamento detales. Nors beveik visą jo palikimą gaus karalienė, princas nepamiršo pagerbti ir ištikimiausių savo patarnautojų ir patarėjų.

Šaltinių duomenimis, trims ištikimiems savo gyvenimo palydovams princas paliko apie 30 milijonų svarų sterlingų kaip padėką už ilgametį darbą ir gerą kompaniją.

„Princas buvo kitoks nei kiti karališkosios šeimos nariai. Jis nepraleisdavo progos pasidomėti personalo asmeniniu gyvenimu, jų pakalbinti. Trims ištikimiausiems savo patarėjams, savo dešiniosioms rankoms, jis nusprendė atsidėkoti itin dosniai“, – kalbėjo artimas Bakingamo rūmų šaltinis.

Kaip rašo „The Sun“, bent po 10 milijonų svarų sterlingų jis paliko savo privačiam sekretoriui Archie Milleriui Bakewellui, taip pat ištikimiausiems patarėjams, kurie tapo artimais bičiuliais – Williamui Hendersonui ir Stephenui Niedojadlo.

Pastaraisiais metais visi šie trys vyrai buvo didelis ramstis princo gyvenime, ypač, kai jam pašlijo sveikata. Šaltinių duomenimis, W.Hendersonas su princu praleido ir paskutines jo gyvenimo dienas.

Bakingamo rūmuose saugoma ir įspūdinga princo sukaupta knygų kolekcija, kurioje – apie 13 000 egzempliorių. Šias knygas po jo mirties leidžiama pasiimti bet kuriam iš princo vaikų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

ANGLIJA.today

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką