Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 23:17 , atnaujinta: 2011 lapkričio 7d. 23:47

Prisiekusieji paskelbė verdiktą: Conradas Murray netyčia nužudė Michaelą Jacksoną

Conradas Murray'us
„Scanpix“ nuotr. / Conradas Murray

Prisiekusiųjų teismas Los Andžele (JAV) pirmadienį paskelbė savo verdiktą – buvęs popžvaigždės Michaelo Jacksono gydytojas Conradas Murray kaltas dėl netyčinės savo paciento žmogžudystės.

Prisiekusiesiems – septyniems vyrams ir penkioms moterims – prireikė devynių valandų, kad priimtų apkaltinamąjį sprendimą, praneša CNN.

C.Murray kaltintas tuo, kad davė nemigos kankintam dainininkui per daug propofolio – stiprių raminamųjų vaistų. Prieš savo mirtį 2009 metų birželio 25-ąją M.Jacksonas išsinuomotoje rezidencijoje Holmbi Hilse repetavo sugrįžimo į sceną šou Londonui. C.Murray advokatai tvirtina, kad dainininkas pats išgėrė papildomą propofolio dozę, kai gydytojas buvo išėjęs iš jo kambario.

Prie teismo verdikto laukė didžiulė M.Jacksono gerbėjų minia. Žmonės skanduodami reikalavo bausmės gydytojui ir ginčijosi su pavieniais C.Murray rėmėjais.

Papildyta 23.38 val. Teisėjas Michaelas Pastoras pranešė, kad nuosprendį, kuriuo bus paskirta konkreti bausmė prisiekusiųjų nuteistam daktarui, jis paskelbs lapkričio 29 d. C.Murray iki to laiko bus suimtas, teismas atsisakė išleisti jį į laisvę už užstatą

Buvęs popžvaigždės gydytojas iš teismo salės buvo išvestas surakintomis rankomis ir šarvuotu furgonu išgabentas į kalėjimą.

Papildyta 23.47 val. Buvusiam M.Jacksono gydytojui dabar gresia iki ketverių metų laisvės atėmimo bausmė.

Prie teismo rūmų susirinkę M.Jacksono gerbėjai žinią apie prisiekusiųjų sprendimą sutiko triukšmingomis ovacijomis ir pasitenkinimo šūksniais. Pro šalį važiuojančių automobilių vairuotojai jiems pritarė garsiniais signalais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:00
01:01
02:32

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką