Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 22d. 08:20

R.Malekas – kaip iš akies trauktas F.Mercury, bet kas iš tikrųjų dainuoja „Bohemijos rapsodijoje“?

Tikrasis Freddie Mercury (kairėje) ir jį filme „Bohemian Rhapsody“ įkūnijęs Rami Malekas
Vida Press ir Nick Delaney nuotr. / Tikrasis Freddie Mercury (kairėje) ir jį filme „Bohemian Rhapsody“ įkūnijęs Rami Malekas

Muzikiniai filmai šiuo metu išgyvena aukso amžių – dar nespėjus nusivalyti ašarų po filmo „Taip gimė žvaigždė“, kitais metais laukia Eltono Johno biografinio filmo premjera ir, žinoma, dar šį rudenį pasirodys muzikinė biografinė drama „Bohemijos rapsodija“, pasakojanti grupės „Queen“ bei jų nepakartojamo lyderio ir vokalisto Freddie Mercury istoriją.

Pažiūrėjus filmo anonsą tampa akivaizdu, jog pagrindinis filmo aktorius Rami Malekas – kaip du vandens lašai panašus į Freddie Mercury. Ir vis dėlto, aktoriaus teigimu, jis bijojo imtis šio vaidmens, nors sunku įsivaizduoti labiau tinkamą kandidatą.

„Kai aš gavau šį vaidmenį, aš pamaniau „O, Dieve, tai gali būti karjerą nusakantis pasirodymas“. O maždaug po dviejų minučių aš pamaniau „Tai gali būti karjeros žudikas“. Aš nejuokauju. Jei nepataikysi, turėsi rimtų problemų“, – sakė Rami Malekas.

Prispaustas žiniasklaidos papasakoti išsamiau apie filmo gamybą, aktorius prasitarė, jog filme klausydami grupės „Queen“ muzikos išgirsime ir jo balsą.

„Aš dainuosiu šiek tiek, kodėl ne?“ – atsakė aktorius.

Nors filmo anonse yra girdimas Freddie Mercury balsas, pačiame filme iš tikro girdėsime ir Rami Maleko balsą.

„Tai yra kelių balsų susivienijimas“, – sakė Rami Malekas. – Tačiau labiausiai tikiuosi aš ir visi kiti, kad mes išgirsime kuo daugiau Freddie. Manau, kad tai yra visų mūsų tikslas.“

Kelių balsų susivienijimas yra Rami Maleko ir Kanados dainininko Marco Martelio balsų derinys. Tai, kad girdėsime ir Rami Maleko balsą, džiugina, nes aktorius iš tiesų nuėjo ilgą kelią, kad įsikūnytų į sunkiai atkartojamą scenos karalių.

Aktoriaus Rami Maleko teigimu, jis praktikavosi vaidinti Freddie Mercury su netikrų dantų rinkiniu dar prieš pradedant filmavimo darbus. Vėliau jam teko dainuoti priešais tikrus grupės „Queen“ narius, kas turėjo būti viena iš sudėtingiausių atrankų aktoriaus karjeroje.

Muzikinė biografinė drama „Bohemijos rapsodija“ kinuose – nuo lapkričio 2 d.

VIDEO: BOHEMIJOS RAPSODIJA | Kinuose nuo lapkričio 2 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2018

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką