Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 25, 10:49

Romantinių komedijų karalienė J.Lopez grįžta: nusifilmavo su O.Wilsonu ir Maluma

Netrukus kinuose pasirodysianti romantinė komedija „Atsitiktinis jaunikis“ (angl. „Marry Me“) yra pirmasis Jennifer Lopez pasirodymas vaidinant filme nuo 2018 m. romantinės komedijos „Antrasis šansas“ (angl. „Second Act“), todėl dainininkė džiaugiasi sugrįžusi į kino pasaulį.
Kadrai iš filmo „Atsitiktinis jaunikis“
Kadrai iš filmo „Atsitiktinis jaunikis“ / Universal Pictures / Du Kine nuotr.

Šį kartą ji vaidina popžvaigždę Kataliną „Ketę“ Valdez, kuri ruošiasi ištekėti už „Grammy“ laimėtojo Bastiano, kurio vaidmenį atlieka Kolumbijos dainininkas Maluma. Tačiau prieš ceremoniją, surengtą garsiausioje pasaulyje Madison Skver Gardeno arenoje, ji perskaito straipsnį, kad jos būsimas vyras ją apgaudinėjo su jos padėjėja.

Pasirodžiusi su nuometu scenoje, Ketė pamato atsitiktinai „Tekėk už manęs“ plakatą laikantį vyrą ir spontaniškai ištaria jam „Kodėl gi ne? Taip. Tekėsiu už tavęs.“

Paaiškėja, kad tai vidurinės mokyklos matematikos mokytojas Čarlis, kurio vaidmenį atlieka aktorius Owenas Wilsonas, kurį čia su dukra atsivedė jo geriausia draugė Parker.

Naujoji pora sutinka su įžadais ir taip prasideda neįtikėtinai netikėta meilės istorija.

Jennifer Lopez mano, kad filmas yra gaivaus oro gurkšnis po pandemijos, rašoma „Du Kine“ pranešime spaudai.

„Žinau, kad visi mes daug galvojome apie tai, kokie filmai nukels žiūrovus nuo sofos ir atves į kino teatrus. Na, aš vieną sukūriau“, – sako Jennifer Lopez.

„Šis filmas turi ką pasiūlyti įvairiems žiūrovams – muzikos, romantikos ir komedijos, emocijų. Praėjau daug laiko. Tai vienas iš tų filmų, dėl kurių jautiesi gerai ir kas tam nepasiruošęs po paskutinių pusantrų metų?“ – klausia dainininkė ir aktorė.

Romantinė komedija „Atsitiktinis jaunikis“ taip pat yra pirmas kartas, kai Jennifer Lopez dainuos filme po muzikos žvaigždės Selenos Quintanilla-Perez vaidmens 1997 m. draminiame miuzikle „Selena“.

Universal Pictures / Du Kine nuotr./Kadras iš filmo „Atsitiktinis jaunikis“
Universal Pictures / Du Kine nuotr./Kadras iš filmo „Atsitiktinis jaunikis“

Jennifer Lopez gali netrukus iškelti vestuves ir realiame gyvenime, bet tai įvyktų ne su nepažįstamuoju. Jennifer Lopez praėjus 19 metų po pirmojo pasimatymo šių metų pradžioje atgaivino romantinius santykius su aktoriumi Benu Afflecku. Praeityje pora nutraukė savo sužadėtuves 2004 m. ir abu susituokė su kitais žmonėmis bei susilaukė vaikų.

Porai artimi šaltiniai teigia, kad jie „kol kas nejaučia poreikio susižadėti ar net susituokti“.

Tuo tarpu ne asmeniniame gyvenime, o kino pasaulyje Jennifer Lopez priduria, kad po daugiau nei dviejų dešimtmečių kuriant filmus, nervai, susiję su nauju vaidmeniu, atslūgo.

„Manau, kad reikia visada džiaugtis nauju vaidmeniu, naujame filme.“ – sako J.Lopez. „Ir aš juos [filmus] kuriu taip senai, kad nebesinervinu, tiesiog nesinervuoju. Būna drugelių pilve, bet tai ne nervai.“

Romantinė komedija „Atsitiktinis jaunikis“ Lietuvos kinuose – nuo vasario 11 d.

Filmo anonsas:

VIDEO: ATSITIKTINIS JAUNIKIS | Kinuose nuo vasario 11 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką