Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 22d. 09:26

Romantiškos Rūtos Mazurevičiūtės atostogos su širdies draugu: „Paryžius tapo artimas kaip Vilnius“

Rūta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas Paryžiuje
Asmeninio albumo nuotr. / Rūta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas Paryžiuje
„Mis Lietuva 2013“, televizijos laidų vedėja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su savo vaikinu Mantu Pitkausku neseniai grįžo iš Paryžiaus. Į atostogas pora leidosi tik dviese, todėl sugrįžo pasimėgavę romantika ir susižavėję šiuo meilės miestu.
Asmeninio albumo nuotr./Mantas Pitkauskas ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Mantas Pitkauskas ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

R.Mazurevičiūtė Paryžiuje viešėjo pirmąkart, todėl gavusi bilietus nuo mylimojo Manto Pitkausko, išties apsidžiaugė. „Paryžių aplankyti norėjau jau labai seniai, todėl be galo apsidžiaugiau, kai mylimasis gimtadienio proga padovanojo kelionę į šį meilės miestą“, – šypsojosi Žmonės.lt kalbinta Rūta.

Pora Paryžiuje atostogavo savaitę, tačiau spėjo pažinti ir atrasti šį miestą. „Kelionės tikslas buvo kuo daugiau pamatyti ir aplankyti – tai ir įgyvendinome. Kiekvieną dieną nueidavome apie 30 kilometrų. Per šį laiką aplankėme Triumfo arką, Eliziejaus laukus, Tiuilri sodus, Luvrą, Pompidu centrą, Pikaso, Orsė, Oranžerijos meno muziejus, Noterdamo katedrą, Panteoną ir kitas žymias istorines vietas“, – pasakojo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Kaip gi be Eifelio bokšto?

Turbūt retas kuris nuvykęs į Paryžių, juolab – pirmąkart, nepakyla į Eifelio bokštą. Rūta ir Mantas buvo įsitikinę, kad šios pramogos tikrai nepraleis. „Juk tai ryškiausia Paryžiaus įžymybė!“ – neabejoja mergina.

Paryžius jai pasirodė romantiškas ir įdomus miestas, todėl per atostogas netrūko jaukių akimirkų ir malonių atradimų. „Įspūdžiai tik patys geriausi. Paryžius labai įdomus  miestas, turintis daug lankytinų tiek architektūros, tiek meno  muziejų, tai miestas su įdomia istorija, taip pat, garsėjantis puikia virtuve, kuo teko ir mums patiems įsitikinti“, – sakė Rūta.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Lankytinas vietas pora apžiūrėjo be vargo ir ilgose eilėse nelaukė – bilietais pasirūpino iš anksto, todėl visur patekdavo greitai ir galėdavo traukti toliau.

„Buvome iš anksto nusipirkę muziejaus pasus, todėl netekdavo laukti išties ilgų eilių, pakliūdavome visur be vargo. Taip pat ir orientuotis mieste sekėsi labai neblogai, viską rasdavome gana nesunkiai. Į kelionės pabaigą miestas tapo artimas kaip Vilnius, net žemėlapio neprireikdavo“, – šypteli.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Rūta neabejoja, kad pažintis su Paryžiumi šiuo kartu tik prasidėjo ir ateityje ji čia dar būtinai lankysis.

„Šįkart tai buvo tik mudviejų kartu su mylimuoju kelionė. Abiem laikas praleistas šiame mieste buvo nepakartojamai nuostabus ir įsimintinas. Galbūt kitą kartą čia grįšime jau ir su draugais“, – svarstė Rūta.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką