Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 23, 12:13

Rusijoje atšauktas „DDT“ koncertas: atsisakė pasirodyti salėje su simboliu „Z“

Rusijos grupė „DDT“ nesurengė planuoto koncerto Rusijos mieste Tiumenėje dėl dieną prieš tai salėje nupiešto karo prieš Ukrainą simbolio „Z“. Iš pradžių muzikantai norėjo pakeisti pasirodymo vietą, tačiau galiausiai jis buvo apskritai atšauktas.
DDT lyderis Jurijus Ševčiukas
DDT lyderis Jurijus Ševčiukas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„DDT“ lyderis Jurijus Ševčiukas teigė, kad grupė nepalaiko karo Ukrainoje. Muzikantas atskleidė, kodėl jie taip ir nepasirodė suplanuotame koncerte Tiumenės mieste, rašo „Segodnya“.

Kol civilizuotas pasaulis kovoja su Kremliaus blogio simboliais „Z“ ir „V“, Rusijoje šie ženklai plinta visur. Taip nutiko ir koncertų salėje, kurioje balandžio 21 d. turėjo koncertuoti „DDT“.

Populiarios grupės solistas Jurijus Ševčiukas pasakojo, kad salę, kurią atlikėjai buvo užsisakę, prieš koncertą karo šalininkai nusprendė „papuošti“ didžiąja „Z“ raide.

Dainininkas pabrėžė, kad „DDT“ nedalyvauja renginiuose su „Z“ simboliu, kurių tikslas – palaikyti Rusijos veiksmus Ukrainoje ir remti Vladimiro Putino režimą.

Todėl grupė bandė susitarti dėl kitos vietos, tačiau to padaryti nepavyko ir koncertą teko atšaukti.

„Šiandien turėjome groti Tiumenėje, bet nebuvo lemta. Viena labai graži mergina uždraudė mūsų koncertą“, – interviu Aleksandrui Pliuševui „YouTube“ kanale sakė rokeris.

VIDEO: Юрий Шевчук. Где я был 8 лет? Я хотя бы людей не убивал.

J.Ševčiukas neįvardijo tikslių koncerto atšaukimo priežasčių, tačiau išsakė prielaidą, kad taip galėjo nutikti dėl jų pozicijos.

„Tiumenėje mūsų koncerto, ko gero, neleido dėl to, kad norėjome pakeisti jo vietą. Turėjome koncertui skirtą salę, o ten jie nupiešė didžiulę raidę „Z“. Mes atsisakėme ten groti, buvome pasiruošę perkelti koncertą į kitą salę. O kitos salės mums nedavė“, – kalbėjo atlikėjas.

Grupės „DDT“ lyderis patikino, kad jie neketina dalyvauti propagandiniuose koncertuose ir nepalaiko karo Ukrainoje.

Muzikantai ne kartą yra koncertavę ir Lietuvoje, pasižvalgykite po galerijas:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką