Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 22, 19:28

Ruslana dėl kojos lūžio nedalyvavo koncerte Amsterdame: įrašė žinutę su prašymu

Nuo pat karo pradžios Ukrainos žvaigždės nė dienos nenustojo informuoti užsienio gerbėjų apie Rusijos agresiją prieš savo šalį. Daugelis muzikantų iki šiol rengia labdaros turus, savanoriauja bei kaip išmanydami padeda karo alinamai tėvynei. Tarp tokių atlikėjų – ir 2004 m. Ukrainos „Eurovizijos“ nugalėtoja Ruslana Lyžičko.
Ruslana Lyzhychko
Ruslana Lyžičko / „Scanpix“ nuotr.

Ji ne tik koncertuoja kitose šalyse ir skleidžia žinią, bet ir savanoriauja Ukrainoje. Štai neseniai dainininkė vyko į Borodianką, kur vežė nuo karo nukentėjusiesiems reikalingus daiktus.

Antradienį Amsterdame skambėjo ukrainietiškos dainos – įvyko paramos koncertas „Apkabinkime Ukrainą“. Nors išskirtiniame renginyje turėjo pasirodyti ir 2004 m. „Eurovizijos“ nugalėtoja Ruslana Lyžičko, ji dėl rimtos traumos pasiliko Kijeve. Visgi, tai nesutrukdė atlikėjai pasauliui paskelbti svarbios žinutės.

Tiesa, vakar, birželio 21 d., atlikėja turėjo pasirodyti Amsterdame, kur vyko paramos koncertas „Apkabinkime Ukrainą“. Tačiau vietoje pašėlusių Ruslanos šokių, susirinkusieji išvydo tik jos įrašą.

Ruslanos žinutė – nuo 22:46:

VIDEO: Embrace Ukraine — #StrivingTogether

Savo socialiniame tinkle Ruslana užsiminė, kad į koncertą ji neatvyko ir tiesioginiai iš Kijevo jį stebėjo dėl svarbios prežasties – atlikėja patyrė kojos traumą.

„Šis kruvinas karas atima jėgas, net jei laikote save labai stipriu... Dėl pervargimo savo veikloje ir savanorystėje, patyriau rimtą kojos traumą – turiu lūžį“, – su gerbėjais dalijosi atlikėja.

„Scanpix“ nuotr./Ruslana Lyžičko
„Scanpix“ nuotr./Ruslana Lyžičko

Nors Ruslana į Amsterdamą neskrido, ji įrašė vaizdo žinutę. Joje dainininkė paragino visus palaikyti 2023 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso organizavimą Ukrainoje.

„Mariupolis, Azovstalis pademonstravo tikrąjį ukrainiečių didvyriškumą. Štai kodėl kitais metais „Eurovizija“ turėtų vykti Ukrainoje. Taip ir turi būti, tai teisinga! Tai reiškia, kad jūs tikite Ukraina, tikite, kad mes galime laimėti. Mes laimėsime kartu. Suteikite mums šansą!“ – visam pasauliui pareiškė Ruslana.

Be Kijeve likusios Ruslanos, Amsterdame vykusiame koncerte pasirodė šių metų „Eurovizijos” konkurso laimėtojai ir dalyviai „Kalush Orchestra“, Verka Serdiučka, Jamala, šių metų Nyderlandų atstovė S10, pernai šiai šaliai atstovavęs Jeangu Macrooy, praėjusiais metais „Eurovizijoje“ šėlę suomiai „Blind Channel“ ir daugelis kitų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką